ZAPROJEKTOWANI 2017 - znamy program tegorocznej edycji! - KSA

ZAPROJEKTOWANI 2017 – znamy program tegorocznej edycji!

Na stronie www.zaprojektowani.com.pl pojawił się program tegorocznej edycji wydarzenia Zaprojektowani – Krakowskie Spotkania z Dizajnem 24-26.11.2017.

Zaprojektowani to wydarzenie o zasięgu ogólnopolskim, nastawione na prezentację polskiego i europejskiego dizajnu oraz jego producentów, które przedstawia ich ofertę szerokiej publiczności o wysokich wymaganiach estetycznych.

W czasie dwóch dni Zaprojektowanych (24-26.11.2017) w Krakowie odbędą się targi dizajnu (26.11.2017, niedziela) oraz wystawy, warsztaty, spotkania z osobowościami światowego wzornictwa.

PIĄTEK 24 LISTOPADA 2017
I. WYKŁAD
Wstęp: wolny
Aleksandra Nędzi: W gąszczu paragrafów…Umowa o dzieło z przeniesieniem praw autorskich – zagadnienia praktyczne

II. OFICJALNE OTWARCIE ZAPROJEKTOWANYCH I WERNISAŻ WYSTAWY FOTOPRZESTRZENIE
Wstęp: wolny

III. WYKŁAD
Miejsce: Krakowskie Szkoły Artystyczne, Zamoyskiego 52, sala 8
Wstęp: obowiązują zapisy (formularz online dostępny wkrótce)
18:15 Monika Harłacz: ZANIM ZAPROJEKTUJESZ SKLEP… 10 wskazówek visual merchandisingu, które konstruktywnie pomagają stworzyć świetne miejsce sprzedażowe

IV. PANEL DYSKUSYJNY (in English)
Miejsce: Krakowskie Szkoły Artystyczne, Zamoyskiego 52, sala 7
Wstęp: obowiązują zapisy (formularz online dostępny wkrótce)
18:15 Margareth Larmuth: DESIGN BRAIN HACK: A lively panel discussion with design experts on what’s new in design. Panel dyskusyjny w języku angielskim

V. DEBATA
Wstęp: obowiązują zapisy (formularz online dostępny wkrótce)
O kondycji zawodu projektanta wnętrz: Debata studenci – absolwenci SWP „Dyplom i co dalej”

SOBOTA 25 LISTOPADA 2017

I. WYKŁADY
Wstęp: obowiązują zapisy (formularz online dostępny wkrótce)

10:30–11:30 PatyNowy: Kolor zmienia wszystko. Przykłady nieszablonowych połączeń kolorystyczny w klasycznych i nowoczesnych wnętrzach.
11:45–12:45 Gosia i Tomek Rygalik masterclass
13:00–14:00 Adam Groch: O zawodzie projektanta: procesy wdrożeniowe i współpraca z podwykonawcami.
14:15–15:15 Flügger farby, Kolorystyczne trendy 2018 roku – farby, tapety, materiały
15:30–16:30 „Oscar designu” dla nowego systemu identyfikacji wizualnej Krakowa

II. WARSZTATY
Miejsce: Krakowskie Szkoły Artystyczne, Zamoyskiego 52
Wstęp: obowiązują zapisy (formularz online dostępny wkrótce)

10:00–12:00 Monika Mroczkowska: Fotografia architektury i wnętrz od podstaw / grupa I, sala 4,
12:00–14:00 Monika Mroczkowska: Fotografia architektury i wnętrz od podstaw / grupa II, sala 4,
12:00–14:00 Patynowy: Łączenie i mieszanie barw we wnętrzu / grupa I, sala 7,
14:15–16:15 Patynowy: Łączenie i mieszanie barw we wnętrzu / grupa II, sala 7,
12:00–14:00 Grzegorz Garcarz: Inicjał, exlibris, ślady, odciski, faktury / grupa I, sala 13,
14:15–16:15 Grzegorz Garcarz: Inicjał, exlibris, ślady, odciski, faktury / grupa II, sala 13.

III. WYKŁAD TOWARZYSZĄCY
Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kultury, Rynek Główny 25, Kraków
Wstęp: wstęp wolny
dr Hubert Bilewicz: Polskie wzornictwo międzywojenne

Uwagi:

– Wstęp na wszystkie powyższe wydarzenia jest bezpłatny.
– Na Warsztaty i Wykłady obowiązują zapisy online.
– Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej przy poszczególnych pozycjach programu.
– Ilość miejsc jest ograniczona. Przesłanie formularza zgłoszeniowego nie gwarantuje rezerwacji miejsca.
– Decyduje kolejność zgłoszeń.
– Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia zostanie przesłane na wskazany adres e-mail po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego i zweryfikowaniu dostępności miejsc przez Organizatora.
– Maksymalna ilość dostępnych miejsc na poszczególne wydarzenia jest podana w formularzach zgłoszeniowych.
– Na warsztaty fotograficzne obowiązkowo należy mieć ze sobą aparat fotograficzny, nie dopuszcza się pracy z aparatem w telefonie.

NIEDZIELA 26 LISTOPADA 2017
I. TARGI Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem.

Godzina: 11.00-18.00
Miejsce: Stara Zajezdnia, Wawrzyńca 12
Bilet wstępu: 5 zł, dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie

Targi można odwiedzać z psami. Psy muszą mieć założony kaganiec, również te, które są wnoszone na rękach.

ZAPROJEKTOWANI