Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Autorskie warsztaty WEAR.COOP w ramach CFW 2017 - KSA

Autorskie warsztaty WEAR.COOP w ramach CFW 2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty WEAR.COOP organizowane w ramach tegorocznej edycji Cracow Fashion Week. Dla osób zainteresowanych etyczną modą, upcyklingiem i recyklingiem.

Warsztat dla osób zainteresowanych etyczną modą, posiadających podstawowe umiejętności obsługi maszyny do szycia. Liczba uczestników max. 10 osób, czas trwania 3 godz. Warsztat poprowadzą dziewczyny ze spółdzielni wear.coop, projektującej i szyjącej głównie krótkie serie i unikatowe ubrania z użyciem wzorzystych tkanin z recyklingu, pozyskanych z niechcianych ubrań, materiałów dekoracyjnych, tapicerskich i końcówek serii.

„Pokażemy jak kreatywnie podejść do upcyklingu i ze starych materiałów uzyskać coś nowego, co znów będziecie chcieli na siebie założyć! Zachęcamy do przyniesienia własnych materiałów i zobaczenia jak może wyglądać drugiego życie Waszego niechcianego już ciucha!”

Warsztaty odbędą się w piątek (24 marca) o godz. 16:30 w siedzibie Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru przy ul. Zamoyskiego 52.

http://wear.coop/pl/

Przypominamy, iż wszystkie wydarzenia są bezpłatne.

Prosimy o zapisy: kursy@ksa.edu.pl. Obowiązuje limit miejsc i decyduje kolejność zgłoszeń. W tytule wiadomości należy podać tytuł kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy. Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wpisaniu na listę.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 656 17 26.

Więcej informacji o naszych warsztatach i wykładach: https://www.ksa.edu.pl/aktualnosci/bezplatne-warsztaty-ramach-cfw.html

Call Now ButtonZadzwoń teraz