Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

GLAM&ROCK - wystawa Bastka Czernka oraz Anny Cichosz - KSA

GLAM&ROCK – wystawa Bastka Czernka oraz Anny Cichosz

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy GLAM&ROCK, na której zobaczymy zdjęcia Bastka Czernka (SKF) z nowej kampanii wizerunkowej Ani Cichosz (SAPU).

Wernisaż odbędzie się 12 marca (niedziela) o godz. 16:00 w Crico Café, ul. Nadwiślańska 4.

To wystawa fotografii modowych, które wykonał Bastek Czernek, absolwent Szkoły Kreatywnej Fotografii. Przedstawiają one nową kampanię wizerunkową projektantki i absolwentki Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, Anny Cichosz. Zdjęcia zostały zrealizowane w jednym z najciekawszych miejsc Warszawy – nowym, butikowym hotelu SixtySix Hotel & Whinebar na Krakowskim Przedmieściu, mekce turystów i pasjonatów dobrego design.

W sesji wzięły udział modelki o ugruntowanej pozycji w świecie polskiego modelingu, Ela Kawka i Aleksandra Ławnik z Top Model.

Kampania Glam&Rock pokazuje wizję artystyczną projektantki Anny Cichosz wyrażoną w śmiałym doborze materiałów – cekinów, lakierowanych srebrnych skór, koronkach z najlepszych włoskich manufaktur. A jednocześnie pokazuje ogromne możliwości i umiejętności warsztatowe projektantki, która z tak trudnych materiałów potrafi tworzyć wyrafinowane i zarazem funkcjonalne konstrukcje. Kampania jest hołdem projektantki dla wysokiego krawiectwa,

Informacje o projektantce:

Od początku drogi jako projektant, czyli od ponad 10 lat, Anna Cichosz ubiera świadome siebie i swoich potrzeb kobiety. Po doświadczeniach zdobytych w szkole, pracy jako stylistka oraz praktyce projektanta – jej styl skrystalizował się … dwukierunkowo.

Anna projektuje kolekcje haute couture i pret-a-porter. Obie linie cechuje rzemiosło na najwyższym poziomie oraz luksus, gdyż kolekcje wykonane są z wysokogatunkowych tkanin, dzianin, skór czy też włóczki.

Linia haute couture składa się z unikatowych pojedynczych wzorów. To niestandardowe kreacje, których znakiem rozpoznawczym jest zabawa kontrastem oraz fakturą materiałów. To także lina na wskroś oryginalna, urzekająca niepowtarzalnym krojem i zamysłem projektanckim.

Kolekcja pret-a-porter sygnowana marką Anna Cichosz, dedykowana jest odważnym i seksownym kobietom, mającym świadomość piękna swojej płci. Jednocześnie kolekcje są bardzo praktyczne i znakomicie sprawdzają się w trakcie aktywnego dnia właścicielki. To klasyka w zdekonstruowanej formie, z nutą awangardy. Dla kobiet, które chcą się wyróżniać, ale chcą przy tym czuć się swobodnie. W kolekcji przeważają tkaniny w odcieniach czerni.

KAMPANIA WIZERUNKOWA ANA CICHOSZ „GLAM&ROCK”.

AUTOR ZDJĘĆ: BASTEK CZERNEK

MODELKI: ELA KAWKA, ALEKSANDRA ŁAWNIK

MAKIJAŻ&HAIR: MAŁGORZATA EJMOCKA

ASYSTA: EDYTA DYRDA

PRODUKCJA: LION’S HEAD COMMUNICATIONS GROUP – ALEKSANDRA PAULSKA

Call Now ButtonZadzwoń teraz