Warsztaty NO WASTE w ramach CFW z Pat Guzik - KSA

Warsztaty NO WASTE w ramach CFW z Pat Guzik

13 marca 2018 r. w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru odbyły się warsztaty NO WASTE, które poprowadziła Pat Guzik. Wydarzenie odbyło się w ramach Cracow Fashion Week.

NO WASTE

Warsztaty poprowadziła Pat Guzik, absolwentka i wykładowca w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru.

Zdjęcia: Magdalena Górska / Szkoła Kreatywnej Fotografii

Pat Guzik

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego na wydziale Filozofii i Socjologii oraz Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, gdzie uzyskała dyplom projektanta i konstruktora odzieży. Dwukrotna finalistka konkursu Off Fashion Kielce, zwyciężczyni konkursu modowego „Folk w wielkim mieście” organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Muzeum i Tekstyliów w Białymstoku. Dwukrotna finalista konkursu Re-act Łódź. Finalistka konkursu Habitus Baltija w Rydze, gość specjalny pokazu Final Fashion Show organizowanego przez Fahmoda (Hanower, Niemcy). Podczas Cracow Fashion Awards otrzymała półroczne stypendium w Academy of Design and Haute Couture w Walencji. Finalista Art&Fashion Stary Browar- dwutygodniowe warsztaty z Krzysztofem Stróżyną. Wybrana przez Elle Polska w kategorii Moda Nowa Fala 2013. Projektantka, organizatorka sesji zdjęciowych, stylistka.(współpraca m.in z Das Moon, Kasia Klimczyk, Myrra Ros, Katarzyna Stankiewicz).

Pat Guzik