Szlachetna Paczka | Krakowskie Szkoły Artystyczne - KSA

Szlachetna Paczka | Krakowskie Szkoły Artystyczne

Dziękujemy słuchaczom Krakowskich Szkół Artystycznych oraz naszej wykładowczyni Magdalenie Kęskiewicz za zaangażowanie, chęć pomocy oraz udział w projekcie związanym w tegoroczną edycją „Szlachetnej Paczki”!

Nasi zdolni słuchacze pod okiem projektantki i stylistki, Magdaleny Kęskiewicz wykonali zestaw artystycznych kolaży, które zostaną wręczone darczyńcom Szlachetnej Paczki.

Prace zostały wykonane przez naszych słuchaczy Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru i Fashion Design School (3 rok, tryb dzienny) oraz Szkoły Kreatywnej Fotografii i School of Creative Photography (1 rok, tryb dzienny).

Zachęcamy do zapoznania się z programem „Szlachetna Paczka”

Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych programów społecznych w Polsce. Działamy od 2001 r. i wbrew pozorom, nie zajmujemy się robieniem paczek. Paczka jest oparta na pracy z Darczyńcami i Wolontariuszami. To oni pomagają Rodzinom w potrzebie, tym którzy mają trudniej. Wolontariusze szukają Rodzin i pracują z nimi. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc. A my tworzymy rozwiązania, dzięki którym konkretny człowiek może pomagać konkretnemu człowiekowi, zmagającemu się z trudnościami.

www.szlachetnapaczka.pl/o-paczce/