Fotorelacja z koncertu Tribute to Amy Winehouse - KSA

Fotorelacja z koncertu Tribute to Amy Winehouse

Przedstawiamy fotorelację z wydarzenia Tribute to Amy Winehouse, w którym za stylizację gwiazd odpowiadali projektanci ze Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru.

Dziękujemy wykładowcom Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, Annie Niemczyk oraz Patrycja Guzik, które odpowiadały za stylizacje pięciu wokalistek: Eweliny Przybyła, Joanny „Azzja” Mądry, Sandry Mika, Aichy Słoniec, Małgorzaty Chruściel oraz sześciu jazzmanów. Dziękujemy również studentom oraz absolwentom SAPU, Monice Dębowskiej, Agacie Fojcik, Urszuli Kobak oraz Anecie Włodarczyk za udostępnienie swoich projektów. Na scenie mogliśmy zobaczyć również projekty absolwenta SAPU, Mateusza Pukło, który odpowiadał za stylizacje wokalisty, Wojciecha Myrczeka oraz kompozytora, Michała Salomona.

Wydarzenie odbyło się w ramach cyklu RE: STARS, który ma na celu przypomnienie i złożenie hołdu najwybitniejszych gwiazdom muzyki XXI w.

Amy Winehouse to ogromny talent, który odszedł zbyt wcześnie. Dzięki utworom, które pozostawiła po sobie, choć jej część mogła pozostać z nami. Jestem jak najbardziej za tym, by każde kolejne pokolenia wracały do jej twórczości, jednocześnie mogąc prezentować talenty wokalne nowych wokalistek. „RE: Stars. Tribute to Amy Winehouse” to właśnie takie przedsięwzięcie łączące te dwa pomysły w jeden. Jestem bardzo szczęśliwa, że zostałam zaproszona do tego projektu – Kayah.

Wydarzenie w ramach cyklu RE: STARS.

fot. Dorota Ostrovsky