Laboratorium Mody 2017 - fotorelacja (część I) - KSA

Laboratorium Mody 2017 – fotorelacja (część I)

Zobaczcie projekty studentów pierwszego roku Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, których premiera odbyła się podczas Laboratorium Mody 2017 oraz kolekcję „Deep Space” tegorocznej absolwentki SAPU, Sandry Stachury.

I rok SAPU zaprojektował i wykonał po jednym ubiorze z surowej tkaniny bawełnianej z wykorzystaniem drewnianej deseczki. W czasie pokazu zobaczyliśmy również kolekcję dyplomową absolwentki SAPU, Sandry Stachury „Deep Space”. Te futurystyczne ubrania i buty zostały wykonane z innowacyjnych materiałów (druk 3D, światłowody, tworzywa sztuczne) i uhonorowane drugą nagrodą w konkursie Off Fashion, a także wyróżnieniem na Cracow Fashion Awards 2017.

Pokaz odbył się 10 czerwca 2017 r. w hotelu Novotel Krakow City West przy ul. Armii Krajowej 11.

Fot. Anna Zborowska