Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Kolejna publikacja projektantów SAPU w L'Officiel Baltic! - KSA

Kolejna publikacja projektantów SAPU w L’Officiel Baltic!
  • On Październik 23, 2019
  • http://www.ksa.edu.pl

Projekty Magdaleny Wilk- Dryło, Walerii Tokarzewskiej-Karaszewicz oraz Katy Haratym pojawiły się w L’Officiel Baltic!

Piękna publikacja z projektami laureatów Cracow Fashion Awards została sfotografowana przez Paulinę Manterys. Za produkcję sesji odpowiadała nasza absolwentka Szkoły Artystycznego projektowania Ubioru, Kata Haratym, za video, Karolina Stachura. Stylizacją zajęła się Yana Bodyak, make-upem, Marcin Kulak at Van Dorsen Artists, włosami, Marcin Wypych. Pozowała Natalia at Modelplus.

 

 

https://lofficielbaltics.com/

 


Waleria Tokarzewska-Karaszewicz

O marce
WTK- marka odzieżowa założona przez Walerię Tokarzewską – Karaszewicz, polską projektantkę młodego pokolenia, stylistkę i podróżniczkę.

Markę cechuje odwaga w doborze kolorów i ich łączeniu, oraz mnogość barw. Charakterystycznym elementem projektów są ręcznie wykonywane zdobienia biżuteryjne i hafty na ubraniach, dbałość o najmniejsze szczegóły w wykończeniu. Autorskie grafiki tworzone przez projektantkę.

Wszystkie materiały i półprodukty użyte w kolekcji są przywożone z podróży teamu Travel Tasters (w którego skład wchodzi Waleria) po różnych zakątkach świata – głównie Azji – Japonii i Korei. W marce istotną wartością jest brak powtarzalności, oryginalność, staranne wyselekcjonowanie materiałów użytych do produkcji kolekcji. Stąd również wyszukiwanie ich w najodleglejszych zakątkach ziemi. Inspiracje do kolekcji również rodzą się podczas wyjazdów, są zbiorem subiektywnie najpiękniejszych elementów z różnych kultur i tradycji.

WTK puszcza oko do swoich odbiorców zgrabnie balansując na krawędzi haute couture i popkultury, nakłaniając widza, by nie był codziennie poważnym szarym dorosłym i stawiał na marzenia! Projekty są dedykowane osobom, które chcą emanować radością, dzielić się swoją dobrą energią z resztą świata i zmieniać go coraz bardziej atrakcyjne miejsce do życia. Nie boją się wzroku innych ludzi na sobie, a nawet go lubią! Kochają sztukę i wiedzą czym jest zabawa. Kolekcje powstają w niewielkich nakładach produkcyjnych (produkcja w Polsce) i są sprzedawane w sklepie internetowym www.tokarzewska.com

http://www.tokarzewska.com/

 

Magdalena Wilk-Dryło

Projekty naszej studentki pojawiają się w wielu zagranicznych magazynach i publikacjach. Wzięła ona również udział w polsko-słowackim projekcie „Carpathian Art of Fashion”. Współpracuje z wieloma znanymi fotografami, modelkami oraz innymi projektantami (często z Wiolettą Podsiadlik, również studentką SAPU).

https://www.instagram.com/magdalena_wilk_drylo/?hl=pl

 

Kata Haratym

Born in 90’, living in Krakow, Poland. Graduate both of Swedish studies and fashion design. Passionate about making sustainable fashion, well thought out styling and producing fashion projects. Privately owner of Lulu the sphinx cat.

For the past 5 years I have been collaborating with photographers, stylists and other designers helping them out to make great photoshoots and videos. My designs and styled works have been published in Vogue Polska, L’Officiel Ukraine, L’Officiel Kazakhstan, Schon Magazine, KMAG, Nakid Magazine and The Atlas Magazine.

Call Now ButtonZadzwoń teraz