Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Konkurs dla Influencerów #SewingFashionMeeting 2019! - KSA

Konkurs dla Influencerów #SewingFashionMeeting 2019!
  • On Październik 21, 2019
  • http://www.ksa.edu.pl

Pochwalcie się umiejętnościami współpracy, szycia i stylizacji w konkursie współorganizowanym przez SAPU, #SewingFashionMeeting!

Mamy dla Was challenge, w którym Para – blogerka szyciowa i modowa mają za zadanie zaprojektowanie i uszycie interpretacji spódnicy o linii A oraz zaprezentowanie stylizacji sylwetki z wykorzystaniem tej spódnicy podczas VI edycja Fast Textile / 6th Fast Textile Fair 22 listopada 2019 w Ptak Warsaw Expo.

Na pary finalistów czekają m.in. semestr nauki i kursy stylizacji, projektowania czy fotografii w Krakowskie Szkoły Artystyczne oraz nagrody rzeczowe książki autora Pracownia Jan Leśniak.

Fast Textile Międzynarodowe Targi Tekstylne we współpracy z Sewing.Bloggers.Poland i Pracownia Jan Lesniak podczas kolejnej edycji odbywającej się w dniach 20-22 listopada 2019 przygotowali interaktywną przestrzeń dla odwiedzających, fanów i amatorów szycia. W strefie o wielkości ponad 1 000 m2 odbywać się będą warsztaty, spotkania, panele dyskusyjne. Przestrzeń będzie otoczona powierzchniami promocyjnymi firm, które biorą udział w wydarzeniu.

To będzie prawdziwe święto dla szyciomaniaków!

 


 

Organizatorami są:
Fast Textile Międzynarodowe Targi Tekstylne
Ptak Warsaw Expo
Sewing.Bloggers.Poland
Krakowskie Szkoły Artystyczne

Partnerami są:
Pracownia Jan Lesniak
Fabric Shop
Impall Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.
DOUSA Maszyny Do Szycia Jacek Wojasiewicz

Zgłoszenie do #SewingFashionMeeting
Uczestnicy mogą zgłaszać swoje kandydatury TYLKO DO 11 PAŹDZIERNIKA 2019. Wydarzenie odbywać się będzie w ramach Fast Textile x #WartośćSzycia 2019.

Call Now ButtonZadzwoń teraz