Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

J&B Cracow Fashion Week Party - KSA

cfw-kopia

Cracow Fashion Week to największa impreza modowa w Krakowie. Jest to najlepsza okazja aby cieszyć swe oko najlepszymi stylizacjami, projektami, strojami. Po wyczerpującym dniu pracy, wiadomo – trzeba gdzieś się zabawić, dlatego my wychodzimy z najlepszą tego dnia ofertą dla Was! Tylko Łódź Kaliska i tylko party z J&B. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych gości na ulicę Floriańską 15. Dobra zabawa, zimne drinki, naturalne piękności – gwarantowane. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą modnych ciuszków.

Muzycznie o nas zadba elita krakowskiej sceny – oczywiście Junkie Punks. Gościmy także solidną reprezentację stolicy, a mianowicie: Last Robots, Kovvalsky & I Say Mikey. Uwierzcie, że przy nich nie będziecie podpierać ścian sącząc drinka. Kto nie tańczy ten gapa! Dodatkowo we współpracy z wytwórnią EMI, oferujemy Wam promocję polskich artystów tego labelu na imprezie – muzyka, płyty, zdjęcia. To wszystko tylko u nas. Warunkiem jest przybycie i dobra zabawa, a o upominki nie musicie się martwić. To nie koniec atrakcji, gdyż specjalnie dla Was mamy wejściówki na seanse od Cinema City. Tak, dokładnie, całkowicie za darmo… Widzimy się 1go w Kaliskiej! To nie żadne prima aprilis!

Łódź Kaliska, ul.Floriańska 15, start od godziny 21:00! Wstęp wolny!

Głównym partnerem oraz sponsorem wydarzenia jest J&B Start a Party

www.facebook.com/startapartypl

Medialnie wspierają nas:

Roxy FM (http://roxy.tuba.pl/)

Cinema City (http://cinema-city.pl/)

EMI (http://www.emimusic.pl/)

Vice (http://www.viceland.com/)

HIRO Free (http://www.hiro.pl/)

Dilemmas (http://www.dilemmas.pl/)

Fashionnow (http://www.fashionnow.pl/)

Sophisti (http://www.sophisti.pl/)

***

DJ’s:

Last Robots

Dziś Last Robots, wcześniej Electricity!, a indywidualnie – Bert i Igor. Prawdziwe legendy krajowej sceny klubowej. Dla własnych potrzeb lubimy ich określać mianem ” polskich 2many Djs”. Last Robots można usłyszeć w całej Polsce – nie tylko w klubach, ale także na bardzo znanych festiwalach. Duet występował na Openerze, Audioriver czy Coke Live. Na tym ostatnim zagrali jako oficjalny support przed grupą The Prodigy. Wystąpili również na scenie festiwalu Trends Lab obok Soulwax, Booka Shade oraz Maxa Sedgley’a. Na koncie mają remixy dla: Kamp!, Novika, D4D, Fox, Out Of Tune i wielu innych. Obu artystów można usłyszeć w polskim eterze – Igor prowadzi audycję Last Robots Alive w Radiu Roxy, zaś Bert Klubotekę w Polskim Radiu Euro.

www.lastrobots.com

www.soundcloud.com/lastrobots

Kovvalsky

Jędrzej „KoVValsky” Kowalczyk, młody DJ, promotor event’ów. Miksuje i selekcjonuje szerokopojętą muzykę elektroniczną. Dobrze czuje się w różnorodnej muzyce, eksperymentuje z nowymi gatunkami. Unika „komercji”. Prezentuje świeże kwałki, których nie można usłyszeć w środkach masowego przekazu. KoVValsky gra energetyczne sety z pogranicza: Electroniki, Tech-House’u oraz melodycznego, ciepłego Disco. Supportował światowych headliner’ów: SIMIAN MOBILE DISCO, HOT CHIP, JESSE ROSE, THE SUBS, MIGHTYFOOLS, MOMMA’S BOY, KRIS MENACE, HEADMAN, ROBERT BABICZ, RORY PHILLIPS, CYBERPUNKERS, STEREOHEROES, PUNKS JUMP UP, KOLLEKTIV TURMSTRASSE.

Junkie Punks

Czyli Sex Pistols za deckami.

Kolektyw, który w przeciągu niespełna 10 miesięcy zagrał z/zorganizował: Cyberpunkers (IT), A1 Bassline (UK), Blatta & Inesha (IT), Belzebass (IT), The Blisters Boyz (FR), Dimitry (CZ), PnP (GR), Supra1, Dick4Dick, Gypsy Pill, Novika, Yummy Cake, AXMusique, Gooral, Kwazar, Pink Bazooka, Vein Cat, Kuba Wandachowicz (CKOD), Gangsteppaz, Slutocasters, Hungry Hungry Models, Slam Dunk,DJ Spox, Dezet, Organauts, Electrocandy DJ’s, PZG, Squal, Harbour Horse, Jakub Dymek, Dizzie Trouble, Nikola Waters, Herodsky, Fat Cut, Gretzky, The Phantom, Jick Magger, Elektrische TV, Holly Kitty, Rude Boys, Sick Physical, Alcowhore, Twin Prix, Mr. Poppins, Coffe, None… i wielu wielu innych. Odpowiedzialni/współodpowiedzialni za: WooW Party, DJLand, Hype Party, Ła-Ła-Łi-Ła, Beat Goes Boom, Revolta, Prodigy Night, Electroclash Night

I Say Mikey

Michal „I Say Mikey” Torzecki to solo DJ i jedna polowa duetu AM Radio. AM Radio to Rezydenci Kamieniołomów i Powiększenia, a wcześniej Jadłodajni Filozoficznej i Saturatora. Dwukrotnie nominowani do Miazgi – nagrody miesięcznika Pulp dla Najlepszego Kolektywu Didżejskiego. Grali w najważniejszych klubach stolicy, a także na festiwalach Open’er, Selector, Rafineria, i Pepsi Vena. Nie uznają ograniczeń stylistycznych i przesadnej spinki. Lubią zaskakiwać i nie popadają w rutynę. W ich setach usłyszeć można pop i electro, indie i disco, remixy i mashupy, parkietowe klasyki i zupełne nowości. Mają także cotygodniową audycje w Radiu Roxy, w każdy czwartek od 23. I Say Mikey Jako solo DJ grywa często cięzej i wlasnie w zeszłym roku na krakowskim Selektorze pokazał bywalcom festiwalu tą odslone swojego szerokiego repertuaru.

***

Informacje o artystach wytwórni EMI:

Out of Tune

To jeden z najbardziej znanych zespołów polskiej sceny niezależnej.

Out of Tune to obecnie kwintet. Do zespołu dołączył Kuba Dykiert, który gra na basie a nowym perkusistą jest Kamil Kukla – doświadczony grą w wielu zespołach i swobodnie poruszający się w różnych stylistykach, świeżo upieczony absolwent Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. K. Komedy.

www.outoftune.pl

Sublim

Wszystko zaczęło się końcem lata 2006 roku. Wtedy to jednostkowe wątki czwórki przyjaciół z Żywca, dały początek zupełnie nowej historii. Muzyczne działania, które miały być alternatywą względem prowincjonalnej pustki, szybko przyniosły nieoczekiwane rezultaty. Po trzech miesiącach intensywnych prób zespół zaczął dawać pierwsze koncerty. Zarejestrowano również pierwszy materiał demo, który przyniósł melodyjny singiel Can you feel love. Piosenki Sublim szybko dostrzeżono w sieci. Drugi rok działalności rozpoczął się pracą nad pierwszą profesjonalną EP-ką zespołu. Znalazły się na niej dwa nagrania studyjne oraz dwie piosenki zrealizowane z realizatorem zespołu – Pawłem Kurowskim. Niepełno grająca płyta Summertime, otworzyła przed zespołem zupełnie nowe możliwości.W lipcu 2008 roku Sublim pokonał ponad trzystu konkurentów i z kilkoma innymi laureatami konkursu, wystąpił na Festiwalu w Jarocinie. Początkiem sierpnia grupa podpisała wieloletni kontrakt fonograficzny z EMI Music Poland. Nie śpiesząc się z wydaniem płyty, muzycy postanowili dać sobie trochę czasu na dopracowanie debiutanckiego materiału i znalezienie odpowiedniego producenta. W końcu, po prawie całym roku przygotowań, końcem października 2009, zespół wszedł do studia, aby nagrać swoją pierwszą płytę.

www.sublim.pl

Marcelina

Delikatna ale zdecydowana. Słodka z domieszką chilli. Zwariowana i nostalgiczna. Marcelina zadebiutowała w 2008 roku piosenką „There Is No One”, która szybko podbiła serca publiczności, ukazując się na trzech kompilacjach: „RAM Cafe 2” (2008), „Only Pleasure” (2008) i „Muzyka jest z Wenus” (2009). Tworzy nowoczesny, szlachetny pop ubarwiony elementami soul, jazz oraz rythm&blues. Właśnie nagrała debiutancki album, którego producentem jest zespół June. Zarówno kompozycje, jak i teksty są jej autorstwa. Marcelina kilka tekstów na płytę napisała we współpracy Natalią Grosiak (Mikromusic), a od strony kompozytorskiej wspomagali ją June oraz Dawid Korbaczyński (Mikromusic).

Miss Polski

Ten zespół to trzej panowie, którzy gustują w melodiach. Nie są zbyt ładni, więc przewrotnie nazwali się Miss Polski. Nie noszą designerskich ciuchów, więc marzą, by grać na pokazach mody. Chodzą na alternatywne koncerty, więc nagrali płytę pop. Nie jadają popcornu w kinie, więc w tekstach nawiązują do tematyki filmowej. Nie podobają się modelkom, więc modelki podobają się im. Nie tańczą na imprezach, więc na parkiet zapraszają innych. Nie są wysportowani, więc swój album zatytułowali „Fitness”.10 piosenek z refrenami. Klawisze, gitary, komputer. Wszystko okraszone tanecznym klimatem w stylu Pet Shop Boys, Roxy Music czy Pulp. Sentymentalne piosenki na eleganckie parkiety! Album „Fitness” w sklepach od 5 października.

Więcej na: www.misspolskimusic.pl

tekst i plakat: info prasowe

Call Now ButtonZadzwoń teraz