Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Przyroda weźmie swoje - zdjęcia dyplomowe Maxa Danilevsky'ego - KSA

Przyroda weźmie swoje – zdjęcia dyplomowe Maxa Danilevsky’ego

Dyplom Maxa Danilevsky’ego „Przyroda weźmie swoje” to zestaw zdjęć przedstawiających znane na całym świecie miejsce, o którym słyszeli wszyscy.

Jeszcze dziś możecie zobaczyć wystawę zdjęć dyplomowych absolwenta Szkoły Kreatywnej Fotografii, Maxa Danilevsky’ego„Przyroda weźmie swoje”.

Miejsce: Wojewódzka Biblioteka Publiczna, ul.Rajska 1
Wystawa: 19.06 – 25.07

Na wystawie zobaczyć można zestaw zdjęć przedstawiających znane na całym świecie miejsce, o którym wszyscy słyszeli, ale nie wszyscy widzieli na własne oczy: Czarnobyl. To, co tam się wydarzyło zmieniło cały świat i miało ogromny wpływ na miliony ludzi. W swoich pracach pokazuje, jak miejsce, które kipiało życiem, gdzie budowały się plany na przyszłość, a ulice były wypełnione śmiechem dzieci, pewnej nocy zatrzymało się. Człowiek popełnił błąd, a przyroda wzięła swoje.

Wystawę można oglądać w prawym skrzydle na parterze Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.

Autorem wystawy jest Max Danilevsky, urodzony 12 lipca 1996 r. w Dnieprze na Ukrainie. Przez rok mieszkał w Gdańsku kończąc uniwersytet. Po uzyskaniu wykształcenia wyższego zdecydował przetworzyć swoją pasję fotograficzną w styl życia. Obecnie mieszka i pracuje w Krakowie, zajmuje się fotografią, filmowaniem, montażem i grafiką.

 

 

Biblioteka Wojewódzka: https://www.rajska.info/strona-glowna/zapowiedzi-wydarzen/1411-max-danilevski-przyroda-wezmie-swoje-wernisaz-wystawy.html

 


Indywidualne:

Cykl wystaw dyplomowych absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii (SKF). Pierwsza edycja Indywidualnych odbyła się w 2009 roku. Co roku w ramach Indywidualnych w różnych galeriach w Krakowie odbywa się kilkadziesiąt wystaw fotograficznych. Możemy zobaczyć na nich prace dyplomowe absolwentów.

Zdjęcia prezentują różnorodność tematów i technik – od klasycznej, czarno-białej fotografii, po fotografię eksperymentalną, fotografię inscenizowaną, akty, reportaże, emulsje i gumę chromianową.

Na wszystkie wernisaże wstęp jest bezpłatny. Co roku przyciągają one liczną publiczność.

Zdjęcia prezentowane na wystawach są starannie selekcjonowane przez  wykładowców SKF, co gwarantuje znakomity poziom artystyczny prezentowanych zdjęć

Organizatorem cyklu wystaw jest Szkoła Kreatywnej Fotografii oraz Polska Fundacja Sztuki i Mody.

 

Indywidualne Wystawy dyplomowe Szkoły Kreatywnej Fotografii

Call Now ButtonZadzwoń teraz