Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Oddycham - zdjęcia dyplomowe Agaty Gancarz - KSA

Oddycham – zdjęcia dyplomowe Agaty Gancarz

Dyplom Agaty Gancarz to próba pokazania jak reklama ożywa w otoczeniu i wchodzi w interakcje z człowiekiem.

Agata Gancarz jest tegoroczną absolwentką Szkoły Kreatywnej Fotografii. Jej dyplom „Oddycham” można było zobaczyć w Krakowskim Forum Kultury przy ul. Mikołajskiej 2.

Żyjemy w świecie, w którym mniej lub bardziej świadomie ulegamy wpływom reklamy. Czy tego chcemy, czy nie, reklama staje się częścią naszego życia. Wkrada się w nie niepostrzeżenie i rozwija swoje sidła. Oddycham to próba pokazania jak reklama ożywa w otoczeniu, zaczyna nabierać cech ludzkich, wchodzi w interakcje z człowiekiem, by finalnie nim zawładnąć.

 

 


 

Indywidualne:

Cykl wystaw dyplomowych absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii (SKF). Pierwsza edycja Indywidualnych odbyła się w 2009 roku. Co roku w ramach Indywidualnych w różnych galeriach w Krakowie odbywa się kilkadziesiąt wystaw fotograficznych. Możemy zobaczyć na nich prace dyplomowe absolwentów.

Zdjęcia prezentują różnorodność tematów i technik – od klasycznej, czarno-białej fotografii, po fotografię eksperymentalną, fotografię inscenizowaną, akty, reportaże, emulsje i gumę chromianową.

Na wszystkie wernisaże wstęp jest bezpłatny. Co roku przyciągają one liczną publiczność.

Zdjęcia prezentowane na wystawach są starannie selekcjonowane przez promotorów, wykładowców Szkoły Kreatywnej Fotografii, m.in. przez dr Jerzego Gawła, dr Piotra Korzeniowskiego, dr Tomasza Agata Błońskiego, mgr sztuki Marzenę Kolarz oraz mgr Jerzego Pireckiego. Co gwarantuje znakomity poziom artystyczny prezentowanych zdjęć

Organizatorem cyklu wystaw jest Szkoła Kreatywnej Fotografii oraz Polska Fundacja Sztuki i Mody.

 

Indywidualne Wystawy dyplomowe Szkoły Kreatywnej Fotografii

 

Więcej zdjęć znajdziecie na fanpage’u Szkoły Kreatywnej Fotografii.

Call Now ButtonZadzwoń teraz