Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Pokaz dyplomowy w ramach Cracow Fashion Week - BACKSTAGE - KSA

Pokaz dyplomowy w ramach Cracow Fashion Week – BACKSTAGE

Zobaczcie backstage sobotniego pokazu dyplomowego Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU.

10 marca 2018 r. w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbył się pokaz dyplomowy, w którym absolwenci SAPU zaprezentowali szerokiej publiczności swe kolekcje. Zobaczcie kulisy wydarzenia. Dziękujemy za fotorelację Szkole Kreatywnej Fotografii!

BACKSTAGE:

Zdjęcia: Naomi Muras

 

 

Zdjęcia: Paula Cieśla

 

 

Zdjęcia: Agata Lazar

 

Zdjęcia: Artem Basanets

 

Zdjęcia: Włodko Korabel

 

Szkoła Kreatywnej Fotografii odpowiada za większość fotorelacji z wydarzenia jakim jest Cracow Fashion Week. Jest również organizatorem międzynarodowej wystawy fotografii Focus on Fashion.

Unikalna międzynarodowa wystawa fotografii mody – Focus on Fashion, której wernisaż odbędzie się 12 marca 2018 o godzinie 18:00 w Galerii Szarej Nowohuckiego Centrum Kultury – wieloletniego partnera Cracow Fashion Week.

Wystawa przygotowywana jest we współpracy z Belgrade Photo Month oraz projektem letmeitalianyou.com, a głównym organizatorem jest Szkoła Kreatywnej Fotografii SKF – część Krakowskich Szkół Artystycznych – siły stojącej za Cracow Fashion Week.

Focus on Fashion to nie tylko okazja do zapoznania się z najlepszą współczesną fotografią mody, lecz również do zanurzenia się w kulturowej i estetycznej różnorodności, inspirującej odmienności.

Na wystawie podziwiać będzie można prace najzdolniejszych fotografów mody z wielu zakątków świata, zajrzymy więc do niezwykłego świata wyobraźni artystów z m.in. Serbii, Węgier, RPA, Islandii, Hiszpanii, Francji, Ukrainy i Białorusi, a także rodzimych talentów, wśród nich absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii.

Częścią wystawy będą również dzieła laureatów Polish Talent Support – międzynarodowego programu stypendialnego Krakowskich Szkół artystycznych.

Przede wszystkim jednak Focus on Fashion to owoc wyjątkowego mariażu mody oraz fotografii, nowa jakość i artystyczna forma, która powstaje na styku dziedzin i twórczych energii.

Wystawę można odwiedzać w dniach 7-21 marca 2018, natomiast wernisaż odbędzie się w 12 marca (poniedziałek). Wstęp jest bezpłatny.

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/191369384952090/

FOCUS ON FASHION – międzynarodowa wystawa fotografii mody

 


 

http://cracowfashionweek.com/

Call Now ButtonZadzwoń teraz