Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Partnerzy tegorocznej edycji Laboratorium Mody 2017 - KSA

Partnerzy tegorocznej edycji Laboratorium Mody 2017
  • On Czerwiec 12, 2017
  • http://www.ksa.edu.pl

Serdeczne podziękowania dla Reklamex Agencja Modelek i Promocji Mody, Novotel Kraków City West, Novotel Kraków Centrum, Mercure Kraków Stare Miasto, OAK VIEW, Nasze Miasto, Lounge Magazyn, 2B Style, Sophisty.pl oraz TUBA Magazine – tegorocznych partnerów Laboratorium Mody 2017.

Laboratorium Mody 2017 miał miejsce 10 czerwca 2017 r. w hotelu Novotel Kraków City West przy ul. Armii Krajowej 11. Niezwykły pokaz młodych projektantów ze Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru nie mógłby odbyć się w tak wspaniałej formie, gdyby nie nasi partnerzy.

Organizatorzy: Krakowskie Szkoły Artystyczne, Cracow School of Art and Fashion Design, Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Szkoła Kreatywnej Fotografii

 

partners-laboPartnerzy: REKLAMEX Agencja Modelek i Promocji Mody, Novotel Kraków City West, Novotel Kraków Centrum, Mercure Kraków Stare Miasto, OAK VIEW

partners-labo2Patroni Medialni: Nasze Miasto, Lounge Magazine, Sophisti.pl, 2B Style, TUBA Magazine

 

partners-labo3

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz