Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

ACID CONCEPT w RAW Magazine - KSA

ACID CONCEPT w RAW Magazine

Absolwentka SAPU Olga Lukianenko założyła nową markę – ACID CONCEPT. W związku z tym sesja zdjęciowa z rzeczami ACID CONCEPT ukazała się właśnie w RAW Magazine we Włoszech.

Olga Lukianenko od młodości kochała modę i dzięki temu zapisała się do Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Po obronieniu dyplomu prowadziła w SAPU zajęcia ze studentami, a następnie pracowała dla uznanej na świecie marki MISBHV. Jakiś czas temu wyjechała do Holandii, gdzie udało jej się zrealizować swoje marzenia o stworzeniu marki – w ten sposób powstał ACID CONCEPT. Lukianenko kocha modę i doskonale zna nowoczesne trendy, w związku z tym jej działania szybko zostały dostrzeżone przez RAW Magazine.

„Koncepcja kampanii projektu ACID CONCEPT opiera się na łączeniu zwyczajów, mieszaniu stylów, łączeniu kobiet i mężczyzn, a także kompilowaniu różnorodnych pomysłów. W dzisiejszym, globalnym świecie pozbawionym granic, młody entuzjastyczny zespół założył markę, kierując się pasją tworzenia i analizowania. ACID CONCEPT odurza nowoczesnym stylem syntezy, unikalnymi nadrukami i efektownymi uniwersalnymi sylwetkami” – pisze projektantka w związku z prezentacją nowej kolekcji w RAW Magazine.

Projektantka ukończyła SAPU w 2016 roku. W związku z tym jej debiutancka kolekcja została pokazana w finale konkursu dla młodych projektantów, absolwentów Szkoły – Cracow Fashion Awards. Dzięki temu mogła pokazać swój talent szerszej publiczności i zdobyła cenne kontakty. Jak się okazało, konkurs okazał się dla projektantki drogą prowadzącą do profesjonalnego świata mody. Z pewnością jeszcze usłyszymy o jej kolekcjach tworzonych jako ACID CONCEPT.

Photography, creative director – Vika Rikhtik / @rikhtik_victoria
Stylist – Liudmyla Natsvlishvili / @artlusya
Model – Glory / @glowree08
Make-up – Elena Dzhangiryan / @ellenadzhangiryan
Designer – Olga Lukianenko / @acid_concept

Zapraszamy na Instagram

Zadzwoń teraz