Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Artystyczne torebki Lobos w Lounge Magazine - KSA

Artystyczne torebki Lobos w Lounge Magazine

W lutowym magazynie Lounge znajdziecie tekst o marce Lobos, którą prowadzą absolwenci SAPU, rodzeństwo Monika i Patryk Łobos. Stworzyli oni kolekcję torebek z Eleną Ciupriną, również absolwentką SAPU.

W tekście przeczytacie m.in. „Torebki polskiej marki Lobos pokazują, jak niewielka odległość dzieli modę oraz sztukę. Najnowsza kolekcja powstała we współpracy z cenioną ilustratorką Eleną Ciupriną. Rzeczy krakowskiej marki zdobyły już uznanie klientek nie tylko w Polsce, ale również w Londynie czy Mediolanie„.

 

lobos1

Artykuł z Lounge

„Współpraca z artystami jest wpisana w filozofię działania Lobos. Torebki zostały zaprojektowane w unikalny sposób, który pozwala na dopasowanie ich do szybko zmieniających się okoliczności. Dzięki doczepianym akcesoriom – malowanym panelom, kolorowym łańcuchom czy frędzlom – w ciągu kilku sekund mogą przeistoczyć się z uniwersalnego, eleganckiego przedmiotu w artystyczny manifest„.

Cały tekst znajdziecie tutaj.

Lobos Artistic bag 0

Torebki Lobos

 


Magazyn Lounge

Lounge Magazyn to minimum 96-stronicowy, bezpłatny miesięcznik o tematyce społeczno-kulturalnej. Drukowany na najwyższej jakości papierze, dystrybuowany jest posród starannie wyselekcjonowanych miejsc – znajdziesz nas w najlepszych barach i kafejkach, restauracjach, hotelach, salonach mody i urody, sklepach, a także w centrach biurowych oraz biznesowo-konferencyjnych.

W Lounge znajdziesz m. in. bieżące informacje na temat najciekawszych wydarzeń społeczno-kulturalnych odbywających się w Krakowie, Warszawie, Trójmieście i Wrocławiu relacje z imprez, wywiady z ciekawymi ludźmi czy recenzje restauracji i barów. Regularnie publikujemy także fotograficzne sesje mody, na których pokazujemy najnowsze kolekcje oraz śledzimy na bieżąco nowe trendy i style.

Lounge Magazyn to nie tylko styl i kultura. To także doskonała nowoczesna platforma komunikacyjna, dzięki której możesz z łatwością dotrzeć do specjalnie wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

Wszyst­kie wyda­nia Lounge dostępne są rów­nież w wer­sji elek­tro­nicz­nej zarówno na naszej stro­nie, jak i kilku por­ta­lach społecznościowych.

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz