"Gwiazdozbiór Lema" w ICE Kraków Congress Centre - KSA

„Gwiazdozbiór Lema” w ICE Kraków Congress Centre
  • On Grudzień 14, 2021

Połączenie muzyki, tańca, mody oraz wybitnej literatury! Zapraszamy na wydarzenie kończące rok Lema w Krakowie – spektakl „Gwiazdozbiór Lema” w ICE Kraków Congress Centre!

Krakowskie Szkoły Artystyczne wraz z miastem Kraków zapraszają wszystkich miłośników twórczości Stanisława Lema na spektakl „Gwiazdozbiór Lema”. Wydarzenie dbędzie się 15 grudnia 2021 r. w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Zgłoszenia prosimy wysyłać mailowo na adres: kursy@ksa.edu.pl w tytule wpisując WEJŚCIÓWKA GWIAZDOZBIÓR LEMA.

Podczas spektaklu będziecie mogli zobaczyć aktorów ze Szkoły Aktorskiej SPOT oraz tancerzy ze Szkoły Choreografii. Na scenie pojawią się również projekty naszych zdolnych absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU!

Scenariusz i reżyseria: Michał Rzepka

Asystentka reżysera: Daria Dziedzińska

Choreografia: Justyna Kaczmarska-Orawiec

Występują: studenci i absolwenci Szkoły Aktorskiej SPOT oraz Szkoły Choreografii

Baczewska Oliwia, Brzezinka Dominika, Gąska Liliana, Gołębiowska Aneta, Jamka Karolina, Kumorek Tobiasz, Nytko Natalia, Pieczara Laura, Pioch Wiktoria, Pluta Ewa, Puzia Zuzanna, Rusyn Damian, Sajdok Martyna, Siedmiogrodzka Aleksandra, Sobocińska Karolina, Szczepaniec Paulina, Szewczyk Sandra, Trembecki Kuba, Uszko Kamila, Wywrót Oliwia, Zabłocki Kacper, Żydek Zuzanna

Modelki: Agencja modeli i modelek Reklamex

Wydarzenie jest organizowane w ramach cyklu Sztuka do Rzeczy.

spektakl-lem-szkola-artystyczna