ZAPROJEKTOWANI | Fotorelacja z wernisażu - KSA

ZAPROJEKTOWANI | Fotorelacja z wernisażu
  • On Grudzień 7, 2021

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wernisażu wystaw absolwentów Krakowskich Szkół Artystycznych oraz spotkania z Bartłomiejem Jureckim. Wydarzenia odbyły się w ramach Zaprojektowanych. Krakowskich Spotkań z Dizajnem 25 listopada 2021 r.

W czwartek, 25 listopada 2021 r. byliśmy świadkami otwarcia trzech wystaw promujących talenty naszych absolwentów.

Zobaczyliśmy najlepsze zdjęcia dyplomowe absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii, projekty dyplomowe absolwentów Szkoły Wnętrz i Przestrzeni oraz Szkoły Visual Merchandisingu, a także zdjęcia kolekcji dyplomowych absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru.

Ponadto zaprezentowane zostały zdjęcia laureatów tegorocznej edycji konkursu Polish Talent Support – Iryny Barsukovej, Darii Lutfulliny, Julii Marczuk oraz Anny Pavlenko.

Po wernisażu odbyło się spotkanie z fotografem i naszym absolwentem, Bartłomiejem Jureckim promujące jego pierwszą książkę „Twardy jak skała, silna jak halny. Portrety polskich górali”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom wydarzenia za przybycie!

Zdjęcia: Kamil Chrypliwy, Dariusz Kulinowski, Lidiia Kozhevnikova, Daria Orel, Aneta Kościółek, Anastasii Perepelytsina, Anastasii Bondarchuk – studenci Szkoły Kreatywnej Fotografii SKF

Zaprojektowani.
Krakowskie Spotkania z Dizajnem.
22-27.11.2021

Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem to coroczna impreza organizowana od 2014 r. przez Krakowskie Szkoły Artystyczne we współpracy z Miastem Kraków. To jedno z najciekawszych wydarzeń dla wszystkich pasjonatów dobrego dizajnu, przedstawicieli branży kreatywnej, designerów, architektów, rzemieślników oraz wszystkich kochających sztukę! Ponadto, formuła tegorocznej edycji Zaprojektowanych stanie się jeszcze bardziej otwarta! Ewoluujemy i poszerzamy obszar zainteresowań, otwieramy się na nowe tematy oraz nową publiczność. Jednym z haseł kluczowych staje się dla nas eko dizajn, recycling oraz projektowanie przyjazne środowisku.

Stałym punktem programu Zaprojektowanych są bezpłatne warsztaty i wykłady, na które zapraszamy! Pod okiem specjalistów (m.in. wykładowców i absolwentów KSA) możecie nabyć nowe umiejętności oraz posłuchać praktyków związanych z szeroko pojętym dizajnem. Kolejnymi wydarzeniami towarzyszącymi będą wystawy: Fotoprzestrzenie oraz SAPU in pics, na których zobaczymy zdjęcia naszych młodych artystów ze Szkoły Kreatywnej Fotografii, Szkoły Wnętrz i Przestrzeni, Szkoły Visual Merchandisingu oraz zdjęcia kolekcji dyplomowych absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Zapraszamy również na wernisaż wystawy Polish Talent Support ze zdjęciami laureatów międzynarodowego konkursu dla Polonii.