Dni Otwarte w Krakowskich Szkołach Artystycznych | 19-20.04.2023

Krakowskie Szkoły Artystyczne zapraszają na Dni Otwarte, podczas których odbędzie się prezentacja wszystkich kierunków. Widzimy się już 19 i 20 kwietnia 2023 r. (stacjonarnie lub online)!

DNI OTWARTE 19.04 i 20.04
Dołącz stacjonarnie lub online!

KIERUNKI: projektowanie mody, kreatywna fotografia, projektowanie wnętrz, visual merchandising, konstrukcja ubioru, aktorstwo, reżyseria, choreografia.

Podczas Dni Otwartych KSA poznacie każdy z wyjątkowych kierunków KSA, znajdziecie przydatne informacje dotyczące rekrutacji oraz zwiedzicie budynek szkoły wraz z pracowniami, w których mają miejsce zajęcia. Dni Otwarte odbywać się będą STACJONARNIE oraz ONLINE. Uczestnicy decydują w jakiej formie chcą uczestniczyć.

ZAPISY: Prosimy o zapisywanie się na Dni Otwarte poprzez adres mailowy: kursy@ksa.edu.pl, podając w treści swoje imię, nazwisko oraz wybrany kierunek.
W tytule e-maila prosimy zamieścić następujące informacje: Dzień otwarty + data+ wybrany kierunek + tryb, w jakim chcą Państwo uczestniczyć w dniu otwartym (online/stacjonarnie), np.: Dzień Otwarty 19.04, projektowanie wnętrz, stacjonarnie lub np.: Dzień Otwarty 20.04, fotografia, online. Po zapisaniu się, otrzymają Państwo w mailu zwrotnym szczegółowe informacje.

19.04 (ŚRODA)

godz. 16:30 stacjonarnie
Budynek Krakowskich Szkół Artystycznych ul. Zamoyskiego 52, Kraków

W programie:
* Prezentacja kierunków: projektowanie mody, kreatywna fotografia, projektowanie wnętrz, visual merchandising, konstrukcja ubioru, aktorstwo, choreografia;
* Spotkanie z Dyrekcją i wykładowcami KSA;
* Spacer po pracowniach komputerowych, szycia, malarskich, visual merchandisingu przy ul. Zamoyskiego 52;
* Spacer wirtualny po salach aktorskich i studiach fotograficznych w budynku KSA przy ul. Dekerta 10;
* Okazja do porozmawiania ze słuchaczami KSA;

20.04 (CZWARTEK)

godz. 12.00 stacjonarnie
Budynek Krakowskich Szkół Artystycznych ul.Zamoyskiego 52.Kraków

* Spotkanie z Dyrekcją i wykładowcami KSA;
* Okazja do porozmawiania ze słuchaczami KSA.

godz. 18.30 online

Temat: KSA DNI OTWARTE ONLINE 20.04 godz. 18:30
Czas: 20 kwi 2023 06:30 PM Warszawa

Dołącz do spotkania Zoom

Identyfikator spotkania: 830 6155 7477
Kod dostępu: H2fh08

W programie:

* Prezentacja kierunków:projektowanie mody, kreatywna fotografia,projektowanie wnętrz,visual merchandising konstrukcja ubioru, aktorstwo, choreografia;
* Spacer Wirtualny po pracowniach komputerowych, szycia, malarskich, visual merchandisingu przy ul. Zamoyskiego 52;

27.04 (CZWARTEK)
Online spotkanie w języku angielskim. CLO3D and Blender Fashion Design Intensive, Certified Course (weekendowy kurs stacjonarny lub online w j. angielskim)

godz 18.30

Większość firm poszukuje obecnie projektantów przygotowanych do pracy w programach 3D. Znajomość programów 3D będzie dodatkowym atutem przy poszukiwaniu wymarzonej pracy lub pozwoli Ci założyć własną markę tuż po zakończeniu studiów.
Najlepsze prace w 3D zostaną zaprezentowane podczas Cracow Fashion Week 2024.

W programie:
* Prezentacja – dwumiesięczny, weekendowy kurs stacjonarny po angielsku zaczynający się w czerwcu w budynku Krakowskich Szkół Artystycznych ul. Zamoyskiego 52, Kraków;
* Prezentacja – trzymiesięczny kurs online po angielsku zaczynający się we wrześniu;
* Spotkanie z wykładowcami kursu;

WIĘCEJ O KURSIE: kliknij tutaj

Jeżeli interesuje Cię nauka w języku angielskim – sprawdź nasze kierunki fotografia lub projektowanie ubioru, zapraszamy na spotkania online 19 kwietnia 2023 r., szczegóły Open Days in English:

Open Day at Cracow School of Art and Fashion Design | 19th April