Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Grafiki i ilustracje - wystawcy Zaprojektowani 2018

Grafiki na ścianę oraz ilustrację i zdjęcia – Zaprojektowani 2018

Grafiki na ścianę, ilustracje oraz zdjęcia – to rzeczy, które nadają wnętrzu niecodziennego charakteru i powodują, że zyskuje ono nowy wygląd. Dla osób poszukujące marek specjalizujących się w tworzeniu różnego rodzaju grafiki targi „Zaprojektowani 2018” będą doskonałą okazją do kontaktu z polskimi twórcami. Poznajcie lepiej wystawców, którzy już 18 listopada zaprezentują swoje prace w Starej Zajezdni w Krakowie. 

Grafiki, kolaże, kartki

Podczas tegorocznej edycji poznać będzie można między innymi pracę grupy „Trzy po trzy”. Wyróżniające się grafiki będą nie tylko doskonałe do wnętrza. Marka w swojej ofercie ma także między innymi kolaże czy kartki.

Jedna z grafik autorstwa kolektywu

Trzy po trzy – wystawca targów Zaprojektowani 2018

W innym stylu tworzy Maggie Piu artystka, któa z wykształcenia jest architektem, jednak na naszych targach pokaże swoje obrazy. Wśród tworzonych przez nią ilustracji znajdziecie także te w wielkich formatach, która sprawdzi się w niemal każdym wnętrzu.

Maggie Piu Art - grafiki

Maggie Piu Art – wystawca podczas targów Zaprojektowani edycja 2018

Kolejną osobą na liście wystawców jest Just Ilust. Justyna Malczak tworzy ilustracje głównie z wykorzystaniem akwareli oraz tuszu, piórka.

Grafiki Just Ilust - Zaprojektowani 2018

Just Ilust – wystawca targów Zaprojektowani 2018

Akwarele, obrazy i plakaty

W gronie wystawców znaleźć można także twórców plakatów, obrazów i akwareli. Poszukujący tego typu dodatków do domu mogą zapoznać się między innymi z ofertą partnera strategicznego wydarzenia Zaprojektowani – Marka Concept Store. Multibrandowa oferta umożliwi odnalezienie projektów, które wpiszą się w całość projektu wnętrza.

Oferta Marka Concept Store - partnera strategicznego Zaprojektowanych

Marka Concept Store – partner strategiczny wydarzenia Zaprojektowani

Grono wystawców uzupełnia także marka Soul On The Wall, która w swojej ofercie ma plakaty inspirowane autorskim malarstwem akwarelowym.

Soul On The Wall - autorskie plakaty

Soul On The Wall – grafiki prezentowane podczas targów Zaprojektowani 2018

Nie tylko grafiki – kolaże i mozaiki

W gronie wystawców tegorocznej edycji znajduję się także marka Osomo,która w swojej ofercie ma drewniane mozaiki. Ich prace to doskonała aternatywa dla palaktów i uzupełnienie wnętrz w różnych stylach.

Osomo - wystawca podczas targów Zaprojektowani 2018

Osomo – drewniane mozaiki, wystawca podczas targów Zaprojektowani 2018

Fotografia we wnętrzach

Fotografia może być wehikułem czasu łączącym z przeszłością – wiedzą o tym doskonale kolejni wystawcy targów Zaprojektowani – Galeria Lulelule. Jej twórcy wierzą w wartość zachowanych w kadrze wspomnień i strają się ją przekazać w tworzonych przez nich dziełach.

Tegoroczna edycja targów to doskonała okazja by uzupełnić wnętrze o nowe elementy czy znaleźć niebanalne prezenty na nadchodzące Święta. To także możliwość poznania marek i twórców, którzy stoją za ich sukcesem.

 

Organizatorem wydarzenia są wchodzące w skład Krakowskich Szkół Artystycznych – Szkoła Wnętrz i Przestrzeni oraz Szkoła Visual Merchandisingu.

Call Now ButtonZadzwoń teraz