Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Akcja naszej szkoły w Polskim Radiu Czwórka - KSA

Akcja naszej szkoły w Polskim Radiu Czwórka
  • On Kwiecień 2, 2020
  • http://www.ksa.edu.pl

Magdalena Kopl, wykładowca Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, opowiada o tym, jak uszyć maseczkę ochronną w Polskim Radiu Czwórka.

W związku z naszą akcją szycia maseczek ochronnych oraz filmem instruktażowym, który udostępniliśmy na YouTube, Polskie Radio Czwórka poprosiło nas o opowiedzenie o tym na antenie. Mówi Magdalena Kopl, wykładowca Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru oraz Szkoły Konstrukcji Ubioru, a zarazem jedna z osób bardzo mocno zaangażowanych w naszą akcję szycia maseczek dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, o czym możecie przeczytać tutaj.

Posłuchajcie audycji (nasza wypowiedź w 43 min)

Call Now ButtonZadzwoń teraz