Jubinale 2010 - KSA

Miesiąc czerwiec zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim Letnie Targi Trendów Jubilerskich i Zegarkowych JUBINALE 2010. Osoby spoza branży jubilerskiej zapraszamy w niedzielę 13 czerwca w godz. 10-16. Targi są doskonałą okazją do dokonania zakupów tuż przed rozpoczęciem gorącego sezonu letniego.

A będzie z czego wybierać. Ok. 150 wystawców z kraju i zagranicy przedstawi na krakowskich targach swoją ofertę w zakresie biżuterii złotej i srebrnej, biżuterii z diamentami i kamieniami szlachetnymi, biżuterii z bursztynem, biżuterii designerskiej, tzw. fashion & concept jewellery.

Już teraz zarezerwujcie Państwo czas na wizytę na targach JUBINALE 2010, które odbędą się w dn. 11-13. czerwca 2010 (piątek-niedziela) na terenach Targów w Krakowie przy ul. Centralnej 41 a.

Podczas targów Krakowskie Szkoły Artystyczne będą mały swoje stoisko, gdzie studenci i absolwenci KSA będą prezentować i sprzedawać swoje wyroby biżuteryjne.