Magdalena Malinowska "Klaustrofobia" - KSA

W czerwcu KSAvery zaprasza na wystawy fotografii słuchaczy Szkoły Kreatywnej Fotografii. Przygotowanie wystawy fotograficznej jest częścią obrony pracy dyplomowej w SKF. Na blogu będą pojawiać się informacje o kolejnych wernisażach w krakowskich klubach i kawiarniach.

Dziś zapraszamy na wernisaż Magdaleny Malinowskiej – studentki politologii na Uniwersytecie Śląskim i Szkoły Kreatywnej Fotografii w Krakowie. Jak sama pisze, jej fotografie to: „opowieść o współczesnej kobiecie, która odczuwa lęk przed otaczającą ja rzeczywistością. Najzwyklejsza codzienność sprawia wrażenie ciasnego pomieszczenia, które ją przytłacza. Stłumiona do roli bezwładnego manekina, bez twarzy. Porusza problem konwenansów, stereotypów, mody, presji społecznej i religijnej.”

Wernisaż: Eszeweria, ul. Józefa 9, 27 maja 2010, godz. 18:00; wystawa potrwa do 9 czerwca 2010

plakat-got-30x45-skala-szarosci-kopia