Wystawa MORE AND MORE (05.03 – 15.06.2018) - KSA

Wystawa MORE AND MORE (05.03 – 15.06.2018)

14 marca 2018 r. w naszej Szkole odbył się wernisaż wystawy MORE AND MORE. Prace malarskie, fotograficzne oraz rysunki absolwentów SAPU 2018 będzie można zobaczyć do 15 czerwca.

MORE AND MORE

Wystawa malarstwa, rysunku oraz fotografii tegorocznych absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU.

Wydarzenie odbywa się w ramach Cracow Fashion Week 2018 r.

Miejsce: Krakowskie Szkoły Artystyczne, ul. Zamoyskiego 52, Kraków.

(05.03 – 15.06.2018)

Zdjęcia: Ewelina Zięć / Szkoła Kreatywnej Fotografii SKF

Zdjęcia: Danilevsky / Szkoła Kreatywnej Fotografii SKF

Cracow Fashion Week, organizowany przez SAPU, potrwa do niedzieli, 18 marca. Pod hasłem „Fashion & Ecology” odbędzie się jeszcze kilkadziesiąt wydarzeń związanych z modą – pokazy, warsztaty, spotkania dotyczące ekologii w modzie, międzynarodowe mistrzostwa Polski w szyciu. W sobotę, 17 marca, zapraszamy do Galerii Kazimierz na pokazy finalistów konkursu oraz Galę Finałową, z udziałem gości specjalnych, m.in. Magdaleny Samborskiej – autorki bloga Rebel Look. W niedzielę 18 marca odbędzie się pokaz mody recyklingowej No Waste Show w hotelu Novotel Kraków City West.

Partnerami Cracow Fashion Week są międzynarodowe organizacje Fashion Revolution, Fairtrade Polska oraz Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie koordynująca w Polsce kampanię Clean Clothes.

Większość wydarzeń Cracow Fashion Week jest otwarta dla publiczności i bezpłatna, na pokazy obowiązują zaproszenia, które można zdobyć w trakcie wernisażu wystawy More And More w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru (środa, godz. 17).

Organizatorzy: Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Szkoła Kreatywnej Fotografii, Reklamex, Krakowskie Szkoły Artystyczne

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa

Partnerzy: Krakowskie Biuro Festiwalowe, Centrum Kongresowe ICE Kraków

Partnerzy Generalni: Galeria Kazimierz, Volvo Wadowscy