Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Szkoła konstrukcji Ubioru - Pracownie - KSA

Proces powstawania ubioru w żadnej firmie odzieżowej nie może się odbyć bez konstruktora. Obecnie jest ogromny brak specjalistów w tej dziedzinie, a oferty pracy pojawiają się jak grzyby po deszczu. Dlatego na liczne prośby z przemysłu odzieżowego otworzyliśmy Szkołę konstrukcji Ubioru, w której zatrudniamy wykładowców z wieloletnią praktyką. Ubranie wygląda zupełnie inaczej w 2D niż w 3D, dlatego też w trakcie nauki kładziemy nacisk na na rozwijanie wyobraźni i postrzegania przestrzennego oraz kreatywności. Ważnym jest aby wyobrazić sobie jak coś będzie szyte-różne części ubrań wyglądają zupełnie inaczej przed i po uszyciu. Tego uczymy na zajęciach z szycia i technologii.

Uczymy  rozwiązywania problemów podczas produkcji oraz współpracy z projektantem i technologiem. Szkoła Konstrukcji Ubioru to przede wszystkim zajęcia praktyczne i stałe konsultacje z wykładowcą.
Nasi absolwenci znajdują zatrudnienie w licznych przedsiębiorstwach odzieżowych jako konstruktorzy i technolodzy lub zakładają własne firmy.

Pracownie Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru i Szkoły Konstrukcji Ubioru

projektowanie mody szkola projektowania mody sapu

fashion stylizacja

pracownia komputerowa szkoła projektowania mody sapu

projektowanie obuwia, szkoła proejktowania mody sapuilustracja modwa rysunek żurnalowy szkoła projektowania mody sapuhistoria ubioru, szkoła projektowania ubioru SAPUconceptual deisgn, fashion schoolrysunek szkoła projektowania mody sapufotografia mody szkoła projektowania mody sapuprojektowanie tkaniny szkoła projektowania mody sapuprojektowanie akcesoriówstruktury szkoła projektowania mody sapuprojektowanie bizuterii szkola projektowania mody sapukonstrukcja i technologia szkola projektowania mody sapumalarstwo szkoła pojektowania mody sapuwarsztaty eksperymentane szkoła proejktowania mody saputechniki prezentacji szkoła projektowania mody sapukompozycja szkoła projektowania mody sapu

Call Now ButtonZadzwoń teraz