„Ctrl” Karina Gorzkowska - praca dyplomowa w Szkole Kreatywnej Fotografii

„Ctrl” Karina Gorzkowska – praca dyplomowa w Szkole Kreatywnej Fotografii

„Ctrl” to osobisty bunt wobec reguł społecznych panujących w kulturze. Świat przedstawiony w cyklu jest pozbawiony norm obyczajowych i moralnych, zatrzymany w całkowitej wolności. Przedsięwzięcie ociera się o sztukę performance. „Ctrl” to zarówno cykl zdjęciowy jak i chęć zbadania reakcji ludzi na odbieganie od codziennych zachowań. „Ctrl” to skrót od słowa control (kontrola). Jest ona czymś nienamacalnym, czego na co dzień nie odczuwamy, a co w naszym życiu odgrywa ogromną rolę. Co by było gdybyśmy odważyli się nacisnąć Ctrl i wyzbyli się jej chociaż na chwilę?