SAPU CREATIVE: 1995-2015 w Muzeum Inżynierii Miejskiej - KSA

SAPU CREATIVE: 1995-2015 w Muzeum Inżynierii Miejskiej

Już wkrótce odbędzie się jedenasta edycja Cracow Fashion Week, wydarzenia organizowanego przez Krakowskie Szkoły Artystyczne /  Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru. Tymczasem przypominamy wyjątkową wystawę, na której również mogliśmy zobaczyć dyplomowe kolekcje naszych absolwentów –  SAPU CREATIVE: 1995-2015.

SAPU CREATIVE: 1995-2015 to wystawa, która odbyła się w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie (ul. św. Wawrzyńca 15). Była to okazja, aby obejrzeć wyselekcjonowane kolekcje dyplomowe absolwentów oraz projekty byłych studentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU.

Wśród zaproszonych na wystawę projektantów znaleźli się:

Michał Gilbert Lach (BOHOBOCO), Karolina Pięch (projektantka zespołu Balenciaga), Filip Roth, Ola Bajer (BOLA), Pat Guzik, Łucja Wojtala, Ewelina Kosmal (Kosmal Label), Anna Pirowska (DRESSAP), Anka Letycja Walicka, Aneta Zielińska, Martyna Sobczak, Joanna Organiściak, Waleria Tokarzewska-Karaszewicz, Agnieszka Tokarska (NU), Studio B3, Michał Wójciak, Sebastian Łuszczek, Elwira Horosz, Klaudyna Cerklewicz, Anastazja Kwietniewska, Kwiatosława Depret, Magdalena Orzeł, Monika Wierzchowska, Grażyna Łoboda i Anna Kapica.

Wystawa zorganizowana przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU odbyła się w ramach obchodów 20-lecia szkoły. Wydarzenie było częścią 7. edycji Cracow Fashion Week.

Fot. Gaweł

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU

Jedyna taka szkoła mody w Krakowie! Jeżeli chcesz uczestniczyć w zajęciach ze znanymi projektantami mody, którzy uzyskali prestiżowe nagrody na światowym forum, spotkać się już w trakcie nauki z najbardziej znanymi polskimi dizajnerami i redaktorami mody takich magazynów jak Elle, VOGUE, Harper’ s Bazaar oraz zaprezentować swoje pierwsze projekty na pokazach mody podczas Cracow Fashion Week, to ta szkoła jest dla Ciebie!

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru / Fashion Design

Dyplomy SAPUDiploma Fashion ShowCracow Fashion Week 2020