Kursy, warsztaty, szkolenia - Visual merchandising

Certyfikowane Szkolenie Visual Merchandisingu

Jeśli interesujesz się kolorem i kompozycją, a jednocześnie chcesz nauczyć się czegoś praktycznego, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Prowadzący zajęcia wprowadzi Cię w tajniki visual merchandisingu oraz podejścia do klienta. Nauczysz się prezentować produkt, poznasz zasady rozmieszczania produktów, a także jak zaprojektować witrynę sklepu. Dowiesz się również jakich błędów należy unikać.

Szkolenie Visual Merchandisingu I stopień – podstawy VM
Termin: 26-27.08.2021 (wpłata do 20.08.2021)
Cena: 800 zł
Więcej informacji – kliknij tutaj