Kurs visual merchandisingu I stopień - podstawy visual merchandisingu

szkolenie visual merchandisingu

Szkoła Visual Merchandisingu  prowadzona jako kierunek w Szkole Wnętrz i Przestrzeni, która jest zarejestrowana w Centrum Edukacji Artystycznej w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Absolwenci otrzymują dyplom z tytułem PROJEKTANT I DEKORATOR WNĘTRZ, SPECJALISTA DS. VISUAL MERCHANDISINGU

SZKOLENIE VISUAL MERCHANDISINGU
KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA (MAX 14 OSÓB). DECYDUJE KOLEJNOŚĆ WPŁAT.

DZIEŃ I / WYKŁADY – VISUAL MERCHANDISING

ZAGADNIENIA:
1. Wprowadzenie do zagadnień visual merchandisingu.
2. Możliwości i struktury zawodowe w obszarze VM.
3. Atmosfera i doświadczenie w visual merchandisingu.
4. Podstawy zachowań konsumenckich.
5. Najważniejsze kryteria prezentacji produktu.
6. Przestrzeń w visual merchandisingu – layout i podstawowe strefy sklepu.
7. Rola i zadania witryn sklepowych.
8. Najczęstsze błędy w visual merchandisingu.

DZIEŃ II / WARSZTATY VM

ZAGADNIENIA / ZADANIA:
1. Budowanie zestawów produktowych (sety ekspozycyjne).
2. Aranżacja szafy produktowej (ściana ekspozycyjna).
3. Aranżacja stołów ekspozycyjnych.
4. Aranżacja nietypowej przestrzeni ekspozycyjnej (kubiki).
5. Aranżacja witryny sklepowej.

PROWADZĄCA: mgr Monika Harłacz, wykładowczyni Szkoły Visual Merchandisingu oraz Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Visual merchandiser, stylistka, dyplomowana projektantka ubioru, wykładowca, autorka programów szkoleniowych z zakresu podstawowych zagadnień mody, stylizacji i VM. Właścicielka firmy MHSHOWROOM, która od 2006 roku aktywnie działa w branży mody, w obszarze projektowania sklepów stacjonarnych, visual merchandisingu, stylizacji, produkcji sesji zdjęciowych i pokazów mody. Na swoim koncie ma realizację szkoleń dla wielu polskich marek odzieżowych i optycznych. Autorka wielu publikacji z dziedziny visual merchandisingu, jurorka konkursów branżowych. Prywatnie nałogowa kolekcjonerka książek, miłośniczka modowych wystaw, historii i fotografii mody.

TERMIN:

• wkrótce

CENA:

• 950 zł
    Dla studentów i absolwentów Krakowskich Szkół Artystycznych oferujemy zniżkę wysokości 10% od ceny kursu.

MIEJSCE:

•  budynek Krakowskich Szkół Artystycznych, ul. Zamoyskiego 52, Kraków

Szkolenie organizowane jest przez Szkołę Visual Merchandisingu (Krakowskie Szkoły Artystyczne) w profesjonalnej pracowni VM –  zobacz spacer wirtualny. Zobacz również jakie prace powstają w trakcie dwuletniej nauki w naszej szkole – pracownie – galeria zdjęć. Poznaj prace dyplomowe.

ZAPISY na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl

• W tytule wiadomości należy podać nazwę kursu i wybraną datę, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
  • Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.
  • Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 656 17 26.

TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE.

Standardowe szkolenie SVM, doskonale znane w branży modowej i nie tylko. W sposób przystępny i kreatywny wprowadza uczestników w świat visual merchandisingu – dziedziny, która powoli rewolucjonizuje Polski rynek sprzedażowy. Ciekawe wykłady ilustrowane bogatym materiałem zdjęciowym, zagadnienia koloru, kompozycji i głównych założeń prezentacji produktów to tylko niektóre z zagadnień poruszanych na szkoleniu.

WIĘCEJ O SZKOLE VISUAL MERCHANDISING – KLIKNIJ TUTAJ