Szkoła Kreatywnej Fotografii (SKF)- rekrutacja - KSA

Szkoła Kreatywnej Fotografii SKF

Dyplom z tytułem ARTYSTA FOTOGRAFIK.

• STUDIUJ STACJONARNIE LUB ONLINE (w przypadku powrotu pandemii COVID-19 )

• KIERUNEK DZIENNY STACJONARNY (ok. 90 godzin lekcyjnych/miesiąc) – nauka w profesjonalnych pracowniach w budynku będącym własnością szkoły, w trakcie pandemii nauka w systemie hybrydowym – wykłady online, zajęcia praktyczne – stacjonarnie.
    • KIERUNEK DZIENNY ONLINE (ok. 90 godzin lekcyjnych /miesiąc) w nowoczesnym systemie hybrydowym w realnym czasie z pełnym dostępem do wykładowców.
    • KIERUNEK ZAOCZNY STACJONARNY (18 zjazdów, ok. 18 godzin lekcyjnych/zjazd) nauka w profesjonalnych pracowniach w budynku będącym własnością szkoły, w trakcie pandemii nauka w systemie hybrydowym – wykłady online, zajęcia praktyczne – stacjonarnie.
    • KIERUNEK ZAOCZNY ONLINE (18 zjazdów, ok. 18 godzin lekcyjnych/zjazd) w nowoczesnym systemie hybrydowym w realnym czasie z pełnym dostępem do wykładowców.
  • CZESNE 2022-2023
    • WPISOWE  500 zł płatne wyłącznie przelewem na konto szkoły (ma charakter bezzwrotnej opłaty gwarantującej miejsce w Szkole)
    • TRYB DZIENNY – 4 semestry – roczne czesne dla wygody studentów zostało podzielone na miesięczne raty:
      • październik-czerwiec: 620 zł/miesiąc
      • lipiec-wrzesień: 300 zł/miesiąc (pomiędzy I a II rokiem)
    • TRYB ZAOCZNY – 4 semestry – roczne czesne dla wygody studentów zostało podzielone na miesięczne raty:
      • październik-czerwiec: 620 zł/miesiąc
      • lipiec-wrzesień: 300 zł/miesiąc (pomiędzy I a II rokiem)
    • Harmonogram zjazdów w roku akademickim 2021/2022|kliknij tutaj
  • NAUKA W SZKOLE UPRAWNIA DO STARANIA SIĘ O WIZĘ.
  • INFORMACJA O ZASADACH NAUKI I REKRUTACJI ORAZ WYMAGANE DOKUMENTY – patrz ogólne warunki rekrutacji
  • STYPENDIUM  – nagroda w postaci zwolnienia z opłat na ostatnim semestrze,  przyznawane jest jednemu najlepszemu słuchaczowi w SKF spośród studentów dziennych, zaocznych oraz wersji angielskiej.
  • NIE OBOWIĄZUJĄ OGRANICZENIA WIEKOWE.
  • WAŻNA INFORMACJA
    Szkoła Kreatywnej Fotografii jest zarejestrowana w Centrum Edukacji Artystycznej w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Nadzór pedagogiczny nad działalnością szkoły sprawuje minister właściwy do spraw kultury i ochrony dziedzictwa narodowego.
  • ODWIEDŹ NAS NA SOCIAL MEDIA

youtube KSA