POKAZ MODY Hi!Fashion -bilety KONCERT i POKAZY TANECZNE - bilety - KSA

POKAZ MODY Hi!Fashion -bilety <br>KONCERT i POKAZY TANECZNE – bilety
  • POKAZ MODY HI!FASHION
    Bilety/tickets 35 pln – KLIKNIJ
    HI!FASHION – AVANT-GARDE SHOW -Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru /Cracow School of Art and Fashion Design SAPU
    DATA: 3 czerwca, sobota
    GODZ: 16.00
    MIEJSCE: Klub Studio, ul.Budryka 4, Kraków
  • KONCERT I POKAZY TANECZNE
    Bilety/tickets  35 pln – KLIKNIJ, wyszukaj pod hasłem KLUB STUDIO
    Szkoła Aktorska SPOT, 30-lecie i Szkoła Choreografii, 10-lecie
    DATA: 3 czerwca, sobota
    GODZ: 19.00
    MIEJSCE: Klub Studio ul.Budryka 4, Kraków

WIĘCEJ O WYDARZENIACH

• POKAZ MODY HI!FASHION

Wyjątkowe wydarzenie prezentujące kreatywną modę. Swoje projekty pokażą utalentowani studenci Szkoły Artystycznego Projektowania UBioru SAPU oraz tegoroczni absolwenci SAPU.
Na wybiegu zobaczymy spektakularne projekty o rzeźbiarskim charakterze, w których współczesne i nowoczesne podejście jest ważniejsze niż aspekt użytkowy. Zobaczymy również dekonstrukcyjne rozwiązania tak modnego obecnie prochowca. Punktem wyjścia do poszukiwań ciekawych i oryginalnych rozwiązań był klasyczny trencz.

KSA 23 grafika 22 zaproszenie

• JUBILEUSZOWY KONCERT „I HAVE a DREAM” i POKAZY TANECZNE:

• KONCERT – musical z okazji 30-lecia Szkoły Aktorskiej SPOT,występują znani aktorzy, wykładowcy i absolwenci SPOT.

• ETIUDY CHOREOGRAFICZNE wybitnych absolwentów Szkoły Choreografii, z których wielu jest laureatami polskich i międzynarodowych konkursów tańca współczesnego: hip-hop, jazz, funky jazz, disco dance, dancehall, breakdance.
    Obchody 10-lecia Szkoły.

Organizatorzy: Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Szkoła Choreografii, Szkoła Aktorska SPOT
Modele: Agencja Modelek i Promocji Mody Reklamex
Partnerzy: Dziennik Polski, Fashion Post, Fashion Magazine, Fashion Business, The Spoiled Queen, dlaStudenta.pl, Moda w Polsce, Design Book, I-REGION, studentnews.pl, FOTOPLUS, TUBA