Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Nowa Idea Fix - otwarcie!! - KSA

Charakter nowego miejsca oparty na formule koncept sklepu, stanie się przestrzenią zmian w procesie wypełniania sztuką polskiego pochodzenia, jak i prezentacji zagadnień związanych z designem. Wypatrywać informacji o wernisażach, projekcjach, prezentacjach, konferencjach i warsztatach. Spragnieni nowych inspiracji, zastrzyku piękna i pomysłowości udostępniamy „krakowskiego pola” na konfrontację wszelkich twórczości od mody po biznes. Liczyć się będzie unikatowość oraz kreatywne i funkcjonalne rozwiązania. Na miejscu do dyspozycji będą porady stylistki i wizażystki, konsultacje z modystką, atelier duetu LiT Fashion, jak i punkt studia architektonicznego Grycaj Design. Zapraszamy osoby poszukujące wyrazu dla ekspresji swej osobowości, wrażliwe na sztukę, wpływające na zmiany otoczenia i kształtujące nowe pokolenia wspierające polski design.

Zaadaptowanym nowym miejscem naszej działalności jest dawny Teatr Żydowski w Krakowie, przy ulicy Bocheńskiej 7. Teatr znajdował się w budynku zbudowanym w 1908 roku i został zamknięty zaraz na początku II wojny światowej. Od 1945 roku w budynku znajdował się profesjonalny, specjalizujący się w wodewilu, komedii, operetce – Teatr Kolejarza.

Otwarcie:  25.11.2011 o godzinie 2o:oo, ul. Bocheńska 7

230 m2 powierzchni dedykowanej polskiej modzie i sztuce użytkowej.

wydarzenie na FB:  https://www.facebook.com/event.php?eid=302093939808710

AFTER PARTY:

Kixer Party – niestandardowe wydarzenie bedące połączeniem eventu muzycznego wraz z wystawą przełomowych modeli retro obuwia sportowego – specjalnie przygotowaną przez sklep IDEA KIX w krakowskim klubie PAUZA:

wydarzenie na FB:  https://www.facebook.com/event.php?eid=121242294651083

Call Now ButtonZadzwoń teraz