Dzień otwarty w KSA środa 21.06.2017 BEZPŁATNE WARSZTATY - KSA

Dzień otwarty w KSA<br> środa 21.06.2017 <br>BEZPŁATNE WARSZTATY

DZIEŃ OTWARTY W KRAKOWSKICH SZKOŁACH ARTYSTYCZNYCH

Dzień Otwarty w Krakowskich Szkołach Artystycznych już 21 czerwca 2017 roku. A podczas niego – bezpłatne warsztaty oraz multimedialna prezentacja kierunków. Serdecznie zapraszamy!

12:00 – spotkanie z Dyrekcją oraz multimedialna prezentacja wszystkich kierunków (sala AULA, budynek KSA ul. Zamoyskiego 52)

oraz bezpłatne 1,5 godz. WARSZTATY – do wyboru z poniższych:

• Projektowanie ubioru – W nawiązaniu do aktualnych trendów stwórz kartę inspiracji, która będzie punktem wyjścia dla poszukiwania własnego stylu w ubiorze.
  • Visual merchandising –  Próba zaaranżowania szafy sklepowej oraz kubików sklepowych. Stylizacja manekina
  • Projektowanie wnętrz – Ogólne zasady projektowania wnętrz.
  • Aktorstwo – Warsztaty w zakresie budowania postaci. Jak zrozumieć i świadomie budować postać na wybranych tekstach. Analiza postaci, zachowań oraz umiejętność przetworzenia wybranego tekstu na innych płaszczyznach.
  • Fotografia – Fotografia mody (będzie obecna modelka) – (trzeba zabrać własny aparat fotograficzny).

*Osoby zainteresowane kierunkiem aktorskim oraz fotografią po prezentacji zostaną zaprowadzone na warsztaty do drugiego budynku szkoły przy ul. Dekerta 10.

Osoby chętne do wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o dokonywanie zapisów na adres mailowy: kursy@ksa.edu.pl podając swoje Imię i Nazwisko oraz nazwę warsztatu.

ksa2017_dzien_otwarty ksa2017_dzien_otwarty_czerwiec-1