Dzień Otwarty13 lipca 2019/bezpłatne warsztaty/ - KSA Dzień Otwarty13 lipca 2019/bezpłatne warsztaty/ - KSA

Dzień Otwarty13 lipca 2019/bezpłatne warsztaty/ - KSA

Dzień Otwarty<br>13 lipca 2019<br>/bezpłatne warsztaty/

Krakowskie Szkoły Artystyczne zapraszają na Dzień Otwarty, w czasie którego odbędą się bezpłatne warsztaty oraz multimedialna prezentacja kierunków.

Dzień otwarty po polsku 13.07.2019 r. (sobota)

Zapraszamy na Dzień Otwarty w Krakowskich Szkołach Artystycznych!

Program Dnia Otwartego 13.07.2019 r. (sobota)

12.00 – spotkanie z Dyrekcją oraz multimedialna prezentacja wszystkich kierunków sala nr 1- Aula, ul. Zamoyskiego 52

Po prezentacji multimedialnej odbędą sięBEZPŁATNE WARSZTATY (1,5 h)**- obowiązują zapisy!***

Warsztaty do wyboru:

1. Projektowanie ubioru
ul. Zamoyskiego 52, sala nr 1
Wstęp do zagadnienia przedmiotu- jak przystąpić do pracy nad własną kolekcją i jak dobrze poprowadzić proces projektowania z uwzględnieniem opisu kolekcji, opisu inspiracji oraz estetycznych form przedstawienia tych informacji.
Podczas zajęć omówimy poszczególne elementy projektowania kolekcji, nowe trendy oraz ich wykorzystanie w procesie projektowania.
Prowadząca: mgr sztuki Anna Niemczyk

2. Projektowanie wnętrz
ul. Zamoyskiego 52, sala nr 10
Prowadzący: mgr sztuki Alfred Marek

3. Visual merchandising
ul. Zamoyskiego 52, sala nr 5
Prowadzący: Wojciech Skulski

4. Aktorstwo*
ul. Dekerta 10, sala nr 3 (sala teatralna)
Warsztaty w zakresie budowania postaci. Jak zrozumieć i świadomie budować postać na wybranych tekstach. Analiza postaci, zachowań oraz umiejętność przetworzenia wybranego tekstu na innych płaszczyznach. Na warsztaty należy przygotować tekst z prozy współczesnej w pierwszej osobie (kobiety – damski, mężczyźni – męski).
Prowadząca: mgr Renata Furdyna-Makowska

5. Fotografia*
ul. Dekerta 10, studio fotograficzne
Fotografia mody (prosimy o przyniesienie własnych aparatów fotograficznych).
Prowadzący: dr Jerzy Gaweł

6. Choreografia*
ul. Dekerta 10, sala nr 7 (sala baletowa)
Prowadząca: Anna Tymków

*Osoby zainteresowane kierunkiem aktorskim, fotografią lub choreografią po prezentacji proszone są o przemieszczenie się do drugiego budynku szkoły przy ul. Dekerta 10.
**Biorąc udział w warsztatach wyrażają Państwo zgodę na udostępnienie wizerunku na zdjęciach z wydarzenia na potrzeby szkoły.

*** Prosimy o zapisywanie się poprzez adres mailowy: kursy@ksa.edu.pl, podając swoje imię, nazwisko oraz temat wybranych warsztatów.