Dzień Otwarty12.09.2019Open Day /bezpłatne warsztaty/ - KSA Dzień Otwarty12.09.2019Open Day /bezpłatne warsztaty/ - KSA

Dzień Otwarty12.09.2019Open Day /bezpłatne warsztaty/ - KSA

Dzień Otwarty<br>12.09.2019<br>Open Day /bezpłatne warsztaty/

Krakowskie Szkoły Artystyczne zapraszają na Dzień Otwarty, w czasie którego odbędą się bezpłatne warsztaty oraz multimedialna prezentacja kierunków.

Open Day in English 12.09.2019, 12:00. Free workshoops: photography, fashion design – more information – clik here

Dzień otwarty po polsku 12.09.2019 r. (czwartek) godz 10:00

Zapraszamy na Dzień Otwarty w Krakowskich Szkołach Artystycznych!

Program Dnia Otwartego 12.09. 2019 r. (czwartek)

10.00 – spotkanie z Dyrekcją oraz multimedialna prezentacja wszystkich kierunków sala nr 1- Aula, ul. Zamoyskiego 52

Po prezentacji multimedialnej odbędą sięBEZPŁATNE WARSZTATY (1,5 h)**- obowiązują zapisy!***

Warsztaty do wyboru:

1. Projektowanie ubioru
ul. Zamoyskiego 52,
Wstęp do zagadnienia przedmiotu- jak przystąpić do pracy nad własną kolekcją i jak dobrze poprowadzić proces projektowania z uwzględnieniem opisu kolekcji, opisu inspiracji oraz estetycznych form przedstawienia tych informacji.
Podczas zajęć omówimy poszczególne elementy projektowania kolekcji, nowe trendy oraz ich wykorzystanie w procesie projektowania.

2. Projektowanie wnętrz

3. Visual merchandising

4. Aktorstwo*
ul. Dekerta 10,
Warsztaty w zakresie budowania postaci. Jak zrozumieć i świadomie budować postać na wybranych tekstach. Analiza postaci, zachowań oraz umiejętność przetworzenia wybranego tekstu na innych płaszczyznach. Na warsztaty należy przygotować tekst z prozy współczesnej w pierwszej osobie (kobiety – damski, mężczyźni – męski).

5. Fotografia*
ul. Dekerta 10,
Fotografia mody (prosimy o przyniesienie własnych aparatów fotograficznych)

6. Choreografia*
ul. Dekerta 10,

*Osoby zainteresowane kierunkiem aktorskim, fotografią lub choreografią po prezentacji proszone są o przemieszczenie się do drugiego budynku szkoły przy ul. Dekerta 10.
**Biorąc udział w warsztatach wyrażają Państwo zgodę na udostępnienie wizerunku na zdjęciach z wydarzenia na potrzeby szkoły.

*** Prosimy o zapisywanie się poprzez adres mailowy: kursy@ksa.edu.pl, podając swoje imię, nazwisko oraz temat wybranych warsztatów.