Dzień Otwarty22.04.2020 Open Day ONLINE/bezpłatne warsztaty/ Dzień Otwarty22.04.2020 Open Day ONLINE/bezpłatne warsztaty/

Dzień Otwarty22.04.2020 Open Day ONLINE/bezpłatne warsztaty/

Dzień Otwarty<br>22.04.2020<br> Open Day ONLINE/bezpłatne warsztaty/

Krakowskie Szkoły Artystyczne zapraszają na Dzień Otwarty ONLINE, w czasie którego odbędą się bezpłatne warsztaty oraz multimedialna prezentacja kierunków.

Dzień otwarty ONLINE po polsku 22.04.2020 r. (środa) godz 10:00

Zapraszamy na Dzień Otwarty ONLINE w Krakowskich Szkołach Artystycznych!

Program Dnia Otwartego 22.04. 2020 r. (środa)

10.00 – spotkanie online z Dyrekcją oraz multimedialna prezentacja wszystkich kierunków

Po prezentacji multimedialnej odbędą się BEZPŁATNE WARSZTATY ONLINE(1,5 h)**- obowiązują zapisy!***

Warsztaty do wyboru:

1. Projektowanie ubioru
Wstęp do zagadnienia przedmiotu- jak przystąpić do pracy nad własną kolekcją i jak dobrze poprowadzić proces projektowania z uwzględnieniem opisu kolekcji, opisu inspiracji oraz estetycznych form przedstawienia tych informacji.
Podczas zajęć omówimy poszczególne elementy projektowania kolekcji, nowe trendy oraz ich wykorzystanie w procesie projektowania.

2. Projektowanie wnętrz

3. Visual merchandising

4. Aktorstwo*
Warsztaty w zakresie budowania postaci. Jak zrozumieć i świadomie budować postać na wybranych tekstach. Analiza postaci, zachowań oraz umiejętność przetworzenia wybranego tekstu na innych płaszczyznach. Na warsztaty należy przygotować tekst z prozy współczesnej w pierwszej osobie (kobiety – damski, mężczyźni – męski).

5. Fotografia*
Fotografia mody (prosimy o przyniesienie własnych aparatów fotograficznych)

6. Choreografia*

*** Prosimy o zapisywanie się na Dzień Otwarty poprzez adres mailowy: kursy@ksa.edu.pl, podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail (na który ma być wysłany dostęp do warsztatów online) oraz temat wybranych warsztatów.