Viola Horvath, SAPU, kolekcja dyplomowa, Krakowskie Szkoły Artystyczne Viola Horvath, SAPU, kolekcja dyplomowa, Krakowskie Szkoły Artystyczne

Viola Horvath, SAPU, kolekcja dyplomowa, Krakowskie Szkoły Artystyczne

Viola Horvath, SAPU, kolekcja dyplomowa

Viola Horvath – SIMULACRA 171020
Kolekcja zainspirowana sylwetką dziecka oraz różnicami między ciałem dziecka i dorosłego.

The collection was inspired by silhouettes of baby clothing, their practicality and the difference between the body of a baby and an adult.

Cracow Fashion Week to okazja do stworzenia wizerunku firmy energicznej i nowoczesnej, wspierającej rozwój sztuki i świata mody. Poprzez szeroko rozumiane działania marketingowe oraz współpracę z licznymi mediami Cracow Fashion Week jest znany nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami.

Partnerzy Cracow Fashion Week 2019: Miasto Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe, Sztuka do rzeczy

Partnerzy generalni: AliExpress, Galeria Kazimierz, ICE Congress Center

Organizatorzy: Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Krakowskie Szkoły Artystyczne, Agencja Modelek Reklamex, Szkoła Kreatywnej Fotografii

Partnerzy strategiczni: Niebieski Art Hotel&Spa, Hotel Indigo, Park Inn by Radisson, Radisson Blu