Marena - Marta Zbańska, SAPU, kolekcja dyplomowa 2019 - KSA

Marena – Marta Zbańska, SAPU, kolekcja dyplomowa 2019

Marta Zbańska – MARENA

Marena – kolekcja dyplomowa została inspirowana symboliką przemiany i dwoistości związanej z postacią słowiańskiej Marzanny. Kolekcja z wykorzystaniem strukturalnych manipulacji tkaniną, stworzona w duchu mody zrównoważonej, wyłącznie z materiałów z odzysku.

The collection was inspired by the transition and imagery of Slavic Marzanna. The designer only used recycled materials.

Partnerzy Cracow Fashion Week 2019: Miasto Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe, Sztuka do rzeczy

Partnerzy generalni: AliExpress, Galeria Kazimierz, ICE Congress Center

Organizatorzy: Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Krakowskie Szkoły Artystyczne, Agencja Modelek Reklamex, Szkoła Kreatywnej Fotografii

Partnerzy strategiczni: Niebieski Art Hotel&Spa, Hotel Indigo, Park Inn by Radisson, Radisson Blu