Edyta Potrząsaj nowa sesja w Vogue Polska - KSA

Edyta Potrząsaj nowa sesja w Vogue Polska

Edyta Potrząsaj, absolwentka SKF i wykładowca SAPU, zrealizowała nową sesję zdjęciową dla Answear. Została ona opublikowana w magazynie „Vogue Polska”.

Edyta Potrząsaj to absolwentka Szkoły Kreatywnej Fotografii w Krakowskich Szkołach Artystycznych, a także wykładowca w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru. Zawodowo Edyta zajmuje się fotografią mody, na co dzień współpracuje z wieloma markami odzieżowymi, kosmetycznymi i szeroko pojętą branżą beauty. Dzięki temu realizuje dla nich kampanie reklamowe, zdjęcia produktowe, lookbookowe oraz wizerunkowe. Edyta Potrząsaj wspiera także liczne start-upy oraz młodych projektantów.

Fotografka realizowała projekty dla takich marek jak HEAN, Medicine, Answear.com, Apple, Louve, Hers, Reporter Young, No Sugar, Uado, Rilke, Rabbit Rabbit, Greenpoint i wielu innych.

Zdjęcia Edyty Potrząsaj publikowały m.in. w: Vogue Polska, Harper’s Bazaar Polska, Vogue Italia, Viva Moda, LNE Polska, Fienfh Magazine, Imute Magazine, Lucy’s Magazine, Mordant Magazine, Shuba Magazine, Fuzz Magazine, Huf Magazine, Fashion Inside, Ellements Magazine, Soltice Magazine, Northside Magazine, Business Magazine, Newsweek, Gazeta Wyborcza.

Od 2016 roku na stałe związana z marką Answear.com.

Client: Answear.com

Art director : Marcin Kulak