Aleksandra Białk, SAPU, kolekcja dyplomowa - KSA

Aleksandra Białk, SAPU, kolekcja dyplomowa

Aleksandra Białk – 1995
Kolekcja zainspirowana suchymi i więdnącymi kwiatami. Palony jedwab w zestawieniu z mocnym charakterem lateksu.

Aleksandra Białk collection was inspired by wilted flowers. Silk matched with latex.

Cracow Fashion Week to okazja do stworzenia wizerunku firmy energicznej i nowoczesnej, wspierającej rozwój sztuki i świata mody. Poprzez szeroko rozumiane działania marketingowe oraz współpracę z licznymi mediami Cracow Fashion Week jest znany nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami.

Partnerzy Cracow Fashion Week 2019: Miasto Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe, Sztuka do rzeczy

Partnerzy generalni: AliExpress, Galeria Kazimierz, ICE Congress Center

Organizatorzy: Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Krakowskie Szkoły Artystyczne, Agencja Modelek Reklamex, Szkoła Kreatywnej Fotografii

Partnerzy strategiczni: Niebieski Art Hotel&Spa, Hotel Indigo, Park Inn by Radisson, Radisson Blu