Znamy datę kolejnej edycji CRACOW FASHION WEEK! - KSA

Znamy datę kolejnej edycji CRACOW FASHION WEEK!

Jedno z najważniejszych wydarzeń na modowej mapie Polski, Cracow Fashion Week odbędzie się w dniach 19-27 marca 2022 r.!

Cracow Fashion Week jest organizowany przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru od 1996 r. Głównym punktem programu każdej edycji jest prestiżowy konkurs Cracow Fashion Awards. To podczas niego swe premiery mają najlepsze kolekcje dyplomowe projektantów kończących SAPU. Prócz tego w ramach Tygodnia Mody odbywają się m.in. pokaz mody tworzonej z materiałów ekologicznych No Waste Show, a także liczne wernisaże, wykłady i warsztaty.

Już wkrótce podamy dokładny program wydarzenia. Śledźcie nasze media społecznościowe oraz stronę:

Strona Krakowskich Szkół Artystycznych: www.ksa.edu.pl/

Fanpage Cracow Fashion Week: www.facebook.com/CracowFashionWeek

Profil IG Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru: www.instagram.com/sapu_fashion_school/

Organizatorzy Cracow Fashion Week 2022:

• Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru
  • Agencja Promocji Mody Reklamex

Tegoroczna edycja CFW powstaje w partnerstwie z miastem Kraków, Krakowskim Biurem Festiwalowym oraz Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Prestiżowy pokaz dyplomowy SAPU 2021 w NCK

W 2021 roku kolekcje dyplomowe SAPU oceniali m.in. Ada FijałIlona Majer i Rafał Michalak (MMC), Patrycja Cierocka (Patrizia Aryton), Elena Ciuprina (ilustratorka mody), Karolina Luisoni (kostiumografka, Szwajcaria), Bin Chen (Donghua University, Chiny), Maria Cristina Rigano (University of International Studies of Rome, Włochy) czy Karolina Bosakova (European Fashion Accelerator).

W Radzie Młodych Projektantów zasiadali: Adrian Fabian (stylista, projektant, absolwent SAPU), Pola Jankowska (youtuberka), Monika Muratova (stylistka), Patrycja Segedyn (projektantka, absolwentka SAPU), Aleksandra Szcząchor (projektantka, absolwentka SAPU), Paulina Soboń (youtuberka WAKSY).

Pokaz dyplomowy Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru