Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Współpraca naszej absolwentki, Edyty Potrząsaj z ANSWEAR! - KSA

Współpraca naszej absolwentki, Edyty Potrząsaj z ANSWEAR!

Edyta Potrząsaj, absolwentka Szkoły Kreatywnej Fotografii oraz nasza wykładowczyni od lat współpracuje z ANSWEAR.com. Zobaczcie efekty ich ostatnich wspólnych działań!

Model: Ludwika Cichecka @ludwika.c

Style: Łukasz Witek @itslukebitch

Photo: Edyta Potrząsaj @edytapotrzasaj

Makeup and hair: Katarzyna Tarnowiecka @ktarnowiecka

Retouch: Alan Kijak @alankijak

Art director: Marcin Kulak @marcinkulak

 

 

 


 

Edyta Potrząsaj

Absolwentka Szkoły Kreatywnej Fotografii w Krakowskich Szkołach Artystycznych, a także wykładowca w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru. Zawodowo Edyta zajmuje się fotografią mody. W związku z tym na co dzień współpracuje z wieloma markami odzieżowymi, kosmetycznymi i szeroko pojętą branżą beauty. Dzięki temu realizuje dla nich kampanie reklamowe, zdjęcia produktowe, lookbookowe oraz wizerunkowe. Edyta wspiera także liczne start-upy oraz młodych projektantów.

Fotografka realizowała projekty dla takich marek jak HEAN, Medicine, Answear.com, Apple, Louve, Hers, Reporter Young, No Sugar, Uado, Rilke, Rabbit Rabbit, Greenpoint i wielu innych.

Publikacje m.in. w: Vogue Polska, Harper’s Bazaar Polska, Vogue Italia, Viva Moda, LNE Polska, Fienfh Magazine, Imute Magazine, Lucy’s Magazine, Mordant Magazine, Shuba Magazine, Fuzz Magazine, Huf Magazine, Fashion Inside, Ellements Magazine, Soltice Magazine, Northside Magazine, Business Magazine, Newsweek, Gazeta Wyborcza.

Od 2016 roku na stałe związana z marką Answear.com.

Styl:

„SEKSY, KOBIECY, PROWOKACYJNY I INTRYGUJĄCY …
WSZYSTKIE TE SŁOWA IDEALNIE OBRAZUJĄ JEJ FOTOGRAFIĘ, ALE TO „CHARAKTER” JEST NAJWAŻNIEJSZY. W JEJ PRACY ODDAJE PRAWDZIWĄ ISTOTĘ OSOBY, UJAWNIAJĄC CZĘSTO ZŁOŻONĄ I NIEKONWENCJONALNĄ NATURĘ, JEDNOCZEŚNIE STARANNIE WŁĄCZAJĄC W TO Z POZORU NIEZAUWAŻALNE SZCZEGÓŁY

Przenosząc te walory artystyczne na pole fotografii, tworzy unikalny styl pozornej ulotności, który stał się jej znakiem rozpoznawczym. Pod przykrywką eterycznej estetyki, kryją się śmiałe kompozycje i wyraźne przesłania. Zapraszając nas do świata swoich obrazów, zmusza do poszerzenia swoich horyzontów, często odważnie żonglując na pierwszy rzut oka sprzecznymi emocjami.
Fotografuje praktycznie od zawsze, ukończyła z wyróżnieniem Wyższą Szkołę Kreatywnej Fotografii w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Rozgłos przyniosła jej głośna wystawa „Postrealna Frida”, po której Edyta stałą się rozpoznawalna w branży.
Wielokrotnie uczestniczyła w grupowych wystawach fotografii, jej publikacje znalazły się w internetowych, jak i tradycyjnych wydaniach Viva Moda, Lounge, czy Hair.

Na prośbę Lidii Popiel zdjęcia Edyty znalazły się w prestiżowym magazynie ‘Fine Life’.

Dużą satysfakcję sprawia jej także praca z klientami prywatnymi, którzy szczególnie doceniają jej oryginalny styl.”

 

 

Edyta Potrząsaj nowa sesja w Vogue Polska

 

Edyta Potrząsaj – Publication in FIENFH MAGAZINE

 


 

najlepsza szkoła fotografii w Polsce

Call Now ButtonZadzwoń teraz