Szósta edycja Polish Talent Support - WYNIKI - KSA

Szósta edycja Polish Talent Support – WYNIKI

Szósta edycja naszego konkursu Polish Talent Support dobiegła końca! Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Sprawdźcie kto w tym roku wygrał stypendium w Krakowskich Szkołach Artystycznych!

Polish Talent Support to konkurs organizowany od 2016 r. przez Krakowskie Szkoły Artystyczne (KSA) skierowany do Polaków mieszkających na stałe poza granicami kraju.

W tym roku otrzymaliśmy wiele zgłoszeń, które napłynęły do nas z różnych stron świata, m.in. ze Szkocji, Białorusi, Norwegii, Litwy, Rosji, Ukrainy i Wielkiej Brytanii.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zainteresowanie oraz partnerom za wsparcie medialne i informacyjne!

Największą popularnością cieszyła się kategoria Photography.

Sprawdźcie wyniki tegorocznej edycji:

Fotografia:

I miejsce Iryna Barsukova (Białoruś)
II miejsce Anna Pavlenko (Kazachstan)
II miejsce Beata Łęgowska-Singh (Norwegia)
Wyróżnienie: Daria Lutfullina (Rosja), Julia Marczuk (Białoruś), Paulina Pieszko (Litwa)

Projektowanie wnętrz:

I miejsce Anna Lojko (Szkocja)
II miejsce Yuliya Kashchuk (Ukraina)
Wyróżnienie: Dayana Halavach (Białoruś)

Aktorstwo / Choreografia:

II miejsce Helena Rudakova (Ukraina)

Moda:

I miejsce Paulina Sajentowa (Białoruś)

Wkrótce rozpoczniemy kolejną edycję PTS. Śledźcie nasze media społecznościowe oraz aktualności: www.ksa.edu.pl/category/aktualnosci

Więcej informacji o konkursie Polish Talent Support znajdziecie na stronie: https://polishtalentsupport.com/

Kategorie:

Konkurs obejmuje cztery kategorie związane z różnymi artystycznymi dziedzinami. Jeżeli interesujesz się projektowaniem ubioru, fotografią, projektowaniem wnętrz, choreografią lub aktorstwem ten konkurs jest dla Ciebie!

Nagrody:

Głównymi nagrodami są roczne stypendia na dwuletnich kierunkach prowadzonych przez Krakowskie Szkoły Artystyczne: projektowanie ubioru, fotografia, projektowanie wnętrz, choreografia oraz aktorstwo. Laureaci i wyróżnione osoby mają również możliwość zaprezentowania swojej twórczości podczas wydarzeń organizowanych przez KSA oraz wzięcia bezpłatnego udziału w tygodniowych warsztatach artystycznych.

polish-talent-support-konkurs