Fotoprzestrzenie 2011 - KSA

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników fotografii, nowoczesnego designu i wystawiennictwa na wernisaż połączony z grillem otwierający tegoroczną wystawę Fotoprzestrzenie. Będzie artystycznie, smacznie i wesoło. Wystawa Fotoprzestrzenie na stałe zagościła już na kulturalnej mapie Krakowa. Dla odwiedzających jest to okazja do obejrzenia przy lampce dobrego wina prac dyplomowych absolwentów Krakowskich Szkół Artystycznych (www.ksa.edu.pl) z kierunków projektowanie wnętrz, fotografia i visual merchandising. Część fotograficzna wystawy zwróci na siebie uwagę wielością form, technik artystycznych, intrygujących pomysłów i niekonwencjonalnych koncepcji. Zobaczymy fotografie wykonane w technice gumy chromianowej, fotografie inscenizowane, portrety, akty, a także inspirujące zdjęcia mody. Absolwenci Szkoły Wnętrz i Przestrzeni zaprezentują nowatorskie rozwiązania architektoniczne, aranżacje klubów, mieszkań oraz lokali użytkowych, wszystko w wysmakowanych wizualizacjach 3D. Dla wielu odwiedzających mogą się one stać zalążkiem pomysłu na własne wnętrza, a z autorami projektów będzie można porozmawiać przy grillu. Szkoła Visual Merchandisingu będzie kusić nas kreatywnymi projektami sklepowych witryn i wnętrz sklepowych.

Wernisaż Art&Grill Mixer odbędzie się już 17 listopada 2011, o godz. 18:00, w głównym budynku Krakowskich Szkół Artystycznych, ul.Zamoyskiego 52. Wystawa Fotoprzestrzenie potrwa do 31 stycznia 2012.

Wydarzenie na facebooku