Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Okładka Lounge Magazyn - kolejny sukces Angeliki Ożdżyńskiej! - KSA

Okładka Lounge Magazyn – kolejny sukces Angeliki Ożdżyńskiej!

Listopadowe wydanie magazynu Lounge zdobi okładka z projektem naszej absolwentki Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, Angeliki Ożdżyńskiej!

Zdjęcie wykonał Michał Massa Mąsior, wykładowca w Szkole Kreatywnej Fotografii.

 

72716552 10156899971756553 2560395941207080960 n

hair: Anna Świerczyńska
makeup: Katarzyna Sporysz
styl: Caro Adamska Stylist
modelka: Klaudia Czerwińska

 

To kolejny sukces naszej absolwentki. Wcześniej jej projekty mogliśmy zobaczyć m.in. w programie Top Model Polska, podczas Radom Fashion Show 2019, White Nights Fashion Week w Sankt Petersburgu, Etno Moda, Off Fashion, oraz na Cracow Fashion Week.


 

Angelika Ożdżyńska, SAPU, kolekcja dyplomowa

 


 

Lounge Magazyn to minimum 96-stronicowy, bezpłatny miesięcznik o tematyce społeczno-kulturalnej. Drukowany na najwyższej jakości papierze, dystrybuowany jest posród starannie wyselekcjonowanych miejsc – znajdziesz nas w najlepszych barach i kafejkach, restauracjach, hotelach, salonach mody i urody, sklepach, a także w centrach biurowych oraz biznesowo-konferencyjnych.

W Lounge znajdziesz m. in. bieżące informacje na temat najciekawszych wydarzeń społeczno-kulturalnych odbywających się w Krakowie, Warszawie, Trójmieście i Wrocławiu relacje z imprez, wywiady z ciekawymi ludźmi czy recenzje restauracji i barów. Regularnie publikujemy także fotograficzne sesje mody, na których pokazujemy najnowsze kolekcje oraz śledzimy na bieżąco nowe trendy i style.

Lounge Magazyn to nie tylko styl i kultura. To także doskonała nowoczesna platforma komunikacyjna, dzięki której możesz z łatwością dotrzeć do specjalnie wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

Wszyst­kie wyda­nia Lounge dostępne są rów­nież w wer­sji elek­tro­nicz­nej zarówno na naszej stro­nie, jak i kilku por­ta­lach społecznościowych.

 

Zadzwoń teraz