Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Kolejny mecz o życie - kalandarz dla Fundacji 777 - KSA

Kolejny raz Fundacja 777, opiekująca się osobami chorymi na nowotwory zaprosiła reprezentację polskich siatkarek do współpracy przy tworzeniu charytatywnego kalendarza. Wcielając się ponownie w rolę modelek, nasze siatkarki wykazywały się ogromną cierpliwością i dzielnie znosiły trudy pozowania po niejednokrotnie dalekiej podróży do Krakowa. Dzięki ich zaangażowaniu powstała wyjątkowa sesja, z której najlepsze fotografie posłużyły do stworzenia kalendarza.

Dla każdej z dziewczyn przygotowano indywidualną scenografię i stylizację, które w naturalny sposób podkreśliły ich kobiecość i delikatność. W sesji wykorzystano ubrania zaprojektowane przez absolwentów i wykładowców Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, natomiast za obiektywem stanął Jerzy Gaweł.

Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na leczenie 29-letniej Aleksandry, chorej na ziarnicę. Kalendarz można zamówić wchodząc na stronę www.fundacja777.pl, będzie też sprzedawany za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Allegro. Mamy nadzieję, że dzięki ofiarności kupujących uda się sprzedać wszystkie egzemplarze, tym samym dając Oli nadzieję na całkowite wyzdrowienie.

Powyżej okładka kalendarza, a poniżej jeszcze kilka zdjęć z backstage’u.

fot. Piotr Kierat

Call Now ButtonZadzwoń teraz