Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Fotoprzestrzenie 2013 - KSA

Listopadowy wernisaż „Fotoprzestrzeni” stał się już stałym elementem wydarzeń kulturalnych w Krakowie. Co roku zderzają ze sobą dwie dziedziny- fotografia i projektowanie wnętrz, również sklepowych. Absolwenci Szkoły Kreatywnej Fotografii, Szkoły Wnętrz i Przestrzeni oraz Szkoły Visual Merchandisingu zaprezentują odwiedzającym wystawę swoje prace dyplomowe, które są zwieńczeniem ich dwuletniej nauki. Znajdą się tu znakomite zdjęcia wykonane w różnych technikach, inspirujące wizualizacje wnętrz, prototypy mebli oraz aranżacje witryn sklepowych.

Część fotograficzna wystawy zwróci na siebie uwagę wielością form artystycznych i niekonwencjonalnych koncepcji. Zobaczymy fotografie wykonane m.in. w zapomnianej już technice mokrego kolodionu i gumy chromianowej.  Z kolei część wnętrzarską charakteryzować będą nowatorskie rozwiązania architektoniczne oraz nowoczesność w projektowaniu mieszkań i lokali użytkowych.

Organizatorzy zapraszają na wernisaż przy lampce wina, który odbędzie się 15 listopada  2013 o godz. 18.00 w budynku Krakowskich Szkół Artystycznych na ulicy Zamoyskiego 52. Wystawa potrwa do 30 stycznia 2014 roku.

Partnerzy: KARNET,  Empik.com, Polska Fundacja Sztuki i Mody

Patroni Medialni: Wnętrza Daniela, Maxmodels.pl, Wywrota.pl, kulturaonline.pl, meble.pl, Sklep Fotograficzny Foto-tip, lounge.pl,, Kraków Zaprasza, Fundacja Polskiej Kultury, Magazyn Studencki Manko, wkrakowie.pl, talent.pl, likemore.pl, TUBA

Call Now ButtonZadzwoń teraz