Dzień otwarty 12 czerwca - Krakowskie Szkoły Artystyczne

Dzień otwarty 12 czerwca
  • On Czerwiec 3, 2019

Krakowskie Szkoły Artystyczne zapraszają na Dzień Otwarty, w czasie którego odbędą się bezpłatne warsztaty oraz multimedialna prezentacja kierunków.

Program Dni Otwartych 12.06.2019 (środa)

• 12.00 – spotkanie z Dyrekcją oraz multimedialna prezentacja wszystkich kierunków sala nr 1- Aula, Zamoyskiego 52
  • BEZPŁATNE 1,5 h WARSZTATY – do wyboru
  • Zapisy na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl Więcej informacji: 12 656 17 26.

Projektowanie ubioru

Godzina 13.00 – 14.30, ul. Zamoyskiego 52, sala nr 3
Wstęp do zagadnienia przedmiotu- jak przystąpić do pracy nad własną kolekcją i jak dobrze poprowadzić proces projektowania z uwzględnieniem opisu kolekcji, opisu inspiracji oraz estetycznych form przedstawienia tych informacji.

Podczas zajęć omówimy poszczególne elementy projektowania kolekcji, nowe trendy oraz ich wykorzystanie w procesie projektowania.

Prowadząca: Anna Niemczyk

Projektowanie wnętrz

Godzina 13.00 – 14.30, ul. Zamoyskiego 52, sala nr 4

Wykład pt. „Modernizm w architekturze XX wieku”.

Aktorstwo

Godzina 13.15 – 14.45, ul. Dekerta 10, sala nr 3

Warsztaty w zakresie budowania postaci. Jak zrozumieć i świadomie budować postać na wybranych tekstach. Analiza postaci, zachowań oraz umiejętność przetworzenia wybranego tekstu na innych płaszczyznach.

Prowadząca: Renata Furdyna-Makowska

Godzina 13.15- 14.45, ul. Dekerta 10, studio

Fotografia mody (trzeba zabrać własny aparat fotograficzny)

Prowadząca: Anna Zborowska

Choreografia

Godzina 13.15 – 14.45, ul. Dekerta 10, sala nr 7 (baletowa)

Prowadząca: Ewa Pluta

*Osoby zainteresowane kierunkiem aktorskim, fotografią lub choreografią po prezentacji zostaną zaprowadzone na warsztaty do drugiego budynku szkoły przy ul. Dekerta 10.