Bezpłatne warsztaty SAPU FOCUS ON FASHION - KSA

Bezpłatne warsztaty SAPU FOCUS ON FASHION

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty SAPU FOCUS ON FASHION organizowane przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru, Samo Ż oraz Zet Pe Te.Cykl bezpłatnych warsztatów związanych z modą, które w ramach Samo Ż w Krakowie realizować będzie Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU

Miejsce: Zet Pe Te (Tytano)

13.07 godz. 17: WARSZTATY TWORZENIA BIŻUTERII RECYKLINGOWEJ (prowadzi Magda Kęskiewicz). Należy przynieść ze sobą biżuterię do przetworzenia!

27.07 godz. 17: WARSZTATY PRZERABIANIA UBRAŃ, TOREBEK I BIŻUTERII (Magda Kęskiewicz). Należy przynieść ze sobą rzeczy do przetworzenia!

27.07 godz. 19.30: WERNISAŻ WYSTAWY FOTOGRAFII MODY „FOCUS ON FASHION”

8.08 godz. 17: WARSZTATY STYLIZACJI (ANKA LETYCJA WALICKA). Należy przynieść ze sobą rzeczy do stylizacji!

22.08 godz. 17: WARSZTATY SZYCIA HAUTE COUTURE (Pat Guzik). Należy przynieść ze sobą igłę do szycia ręcznego, nitkę, nożyczki, szpilki!

31.08 godz. 17 WARSZTATY PRZERABIANIA UBRAŃ (ANKA LETYCJA WALICKA). Należy przynieść ze sobą ubrania do przetworzenia!

10.09 godz. 17: FINAŁ AKCJI: profesjonalna sesja fotograficzna z powstałymi w ramach warsztatów rzeczami, wręczenie certyfikatów

Zapisy: ksa@ksa.edu.pl z dopiskiem Samo Ż (obowiązuje limit miejsc)

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/1957274381170269/