Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Akcja "Szycie maseczek dla krakowskich medyków" - KSA

Akcja „Szycie maseczek dla krakowskich medyków”

Nasza absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, Justyna Janik, tworząca markę beksa włączyła się do szlachetnej akcji szycia maseczek dla krakowskich medyków. Jesteśmy dumni!

Justyna Janik założyła swą markę beksa po ukończeniu w 2014 r. naszej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Teraz bez zastanowienia włączyła się w akcję szycia maseczek dla pracowników ochrony zdrowia.

Dziewczyny!
Ponieważ dysponujemy bawełną włączyłyśmy się w akcję „Maseczki dla krakowskich medyków” Szyjemy!
UWAGA! Nie szyjemy maseczek dla personelu oddziałów zakaźnych oraz osób mających kontakt z osobami potencjalnie zarażonymi! Skorzystają z nich medycy z pozostałych oddziałów.
Każdy może pomóć w tej sytuacji. Ale pamiętajcie, by pomagać rozsądnie. Jeśli chcesz szyć, sprawdź z jakich materiałów oraz komu możesz przekazać swoje maseczki czy czepki.
My szyjemy dla lokalnych medyków. https://www.facebook.com/groups/496050651072881/
Jeśli macie możliwość pomocy w innych regionach kraju szukajcie informacji o zapotrzebowaniu tutaj: https://www.facebook.com/Polskie-Krawcowe-uszyj%C4%85-maseczki-ochronne-dla-s%C5%82u%C5%BCby-zdrowia-104512284511323/

Bądźcie na bieżąco:

Instagram SAPU: www.instagram.com/sapu_fashion_school/

Beksa: www.instagram.com/beksashop/

 


 

Witaj w świecie beksy.

Beksę założyłam w lutym 2014 po ukończeniu Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Największym impulsem do działania, poza marzeniem o własnej marce, było dla mnie zainteresowanie jakim cieszyły się moje projekty. Słyszałam opinie, że to modele łączące klasyczne fasony oraz najnowsze trendy, są dobrej jakości i bardzo kobiece. A to często podstawa dobrej stylizacji, która powinna być w każdej szafie. Taka właśnie jest beksa – kobieca i dziewczęca, klasyczna, ale i sięgająca po najnowsze trendy, uniwersalna i zawsze najlepszej jakości.
Tworzę odzież koktajlową, wieczorową oraz codzienną. Wszystkie modele są projektowane i szyte w Krakowie – tutaj też jest siedziba beksy. Asortyment powiększa się powoli, gdyż dopracowuję wszystkie szczegóły każdego projektu, szukam funkcjonalnych rozwiązań, najlepszych materiałów i lokalnych szwalni, a czasami udoskonalam modele, które już znacie. Chcę, byś kupując ubrania beksy miała pewność, że dostaniesz coś, co na długo zostanie w Twojej szafie: będzie odpowiednie nie tylko na co dzień, ale i na wiele ważnych okazji w Twoim życiu.
Justyna
Obecnie beksę tworzy mały zespół wykwalifikowanych pasjonatów mody, więc jeśli masz jakiekolwiek pytania – napisz na kontakt@beksashop.pl

Call Now ButtonZadzwoń teraz