Maruna hand-made - KSA

Jak możemy przeczytać na stronie butiku –  nazwa Maruna powstała od nazwy rośliny, której kwiaty są bardzo podobne do rumianku. Często traktowana jako chwast – zyskuje coraz większe rzesze zwolenników,  jej uroda doceniana jest szczególnie w bukieciarstwie.

Galeria rękodzieła Maruna została założona przez uczącą się w SAPU Gosię Grodzką. Miejsce pełne jest niepowtarzalnych, pięknych przedmiotów autorstwa młodych twórców. Rzeczy są wykonane ręcznie lub przerobione ze starych materiałów. W niezwykle energetycznym i kolorowym wnętrzu znajduje się mnóstwo drobiazgów – miedzy innymi biżuteria, odzież, torebki, maskotki, artykuły papiernicze… Gorąco zachęcamy do odwiedzenia Galerii Maruna.

Galeria Maruna is run by Fashion School of Art and Fashion Design student Gosia Grodzka. Energetic place full of hand-made knick-knacks -jewellery, clothing, toys, handbags…. Come and see!

Adres Address

ul. Miodowa 2,  Kraków

Godziny otwarcia  Opening hours

pon-sb 11.00 – 18.00 Mon – Sat 11am – 6pm
niedz 11.00 – 15.00 [ lecz tylko w słoneczne dni :) ] Sun 11am – 3pm[ (only sunny days:)]

plakat_kiermasz2_pow1

Podczas Junk Fashion Show (23 stycznia 2010 o godz. 17 w NCK)  odbędzie się kiermasz zorganizowany przez Galerię Maruna i Krakowskie Szkoły Artystyczne, gdzie będzie można nabyć różne wyroby recyklingowe i ręcznie wykonane drobiazgi.

We invite you to hand-made fair during Junk Fashion Show 2010.